Skocz do zawartości

zmarły teść


werta

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,

piszę o takiej dla mnie nietypowej godzinie bo właśnie ten sen nie pozwala mi zasnąć. Śnił mi się mój zmarły teść. Za życia byliśmy w bardzo dobrych relacjach traktował mnie jak własną córkę. Śniło mi się, że ponownie umierał i mój mąż dał mi do kieszeni pieniądze dla niego, że trzeba mu dać. Ja nie chciałam mu dać tych pieniędzy bo uważałam, że jak umiera to wolałby jednak nam pomóc w tej ostatniej chwili nie potrzebuje tych pieniędzy. Mąż jednak wyjął te pieniądze z mojej kieszeni i wkładał swojemu tacie do ust. Tata nic nie mówił, ale nie chciał tych pieniędzy i wypychał je językiem. W ostateczności nie pamiętam czy te pięniądze tam zostały. Wiem, że umarł. Strasznie płakałam i w jakimś dole wydaje mi sie że składałam swoją białą bluzkę tak rękawy krzyżowałam i modliłam się bardzo do taty właśnie żeby zaopiekował się naszym synkiem, żeby modlił się o niego i żeby nasz synek był zdrowy. Noc wcześniej śnił mi się też teściu, że przyszdł do mnie i bardzo mnie przytulał a ja jego.

Boję sie trochę bo miewam prorocze sny, sny z białymi butami zawsze kończą się śmiercią w rodzinie. Ostatnio śnił mi się gasnący znicz widziałam tylko ręce, które go gasiły mojego męża. I wtedy zobaczyłam w senniku, że jak zmarły zabiera pieniądze to bardzo zły znak i pomyślałam, że nie chciałabym takiego snu. Być może podświadomie pamiętałam o tym. Bardzo proszęo interpretację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen o pieniądzach jest dla mnie dość trudny do interpretacji, wydaje mi się jednak, że chodzi w nim o wartości, które na siłę Twój mąż wciskał teściowi. Chodziło zapewne o głośno wyrażane poglądy, Twój mąż mógł sądzić, że posiada lepsze, próbował przekonać do nich ojca, chociaż ten ich nie chciał. Czemu kazał dawać te pieniądze Tobie i wyjmował je z Twojej kieszeni? Być może to Ty nauczyłaś pewnych rzeczy męża, ale jesteś raczej świadoma, że własnych poglądów nie wmusza się innym i generalnie nie rozmawiasz o nich za bardzo, po prostu żyjesz sobie z nimi spokojnie.

 

Składanie białej bluzki to składanie własnych, ciepłych uczuć, czułości. Biel dodatkowo podkreśla czyste intencje. Dół kojarzy się z grobem, pogrzebałaś więc je. Ale czemu modlisz się o opiekę nad synem? Muszę być szczera, że jest to dla mnie niejasne, być może te czyste uczucia żywiłaś do dziecka właśnie, ale czemu je złożyłaś? Nie chcę wchodzić w jakieś nadinterpretacje i brać wyjaśnień z kosmosu, tak więc pozwól, że tę kwestię zostawię do przemyślenia Tobie. Może chodziło jednak ciągle o teścia i o okazywanie mu życzliwości. Tak mnie nachodzi pewna myśl, nie traktuj tego jako interpretacji, raczej jako pytanie - czy przypadkiem nie było tak, że to Ty teścia broniłaś w jakiś sposób przed mężem?

 

Z tym podświadomym wywoływaniem snów na przykład po przeczytaniu czegoś może być prawda. Po Twoim poście widzę, żeś strasznie strachliwa. Na sny bardzo łatwo wpływać i emocje biorą w tym bezpośredni udział. Co do snów proroczych - powiem Ci tak, śmierci zatrzymać się dla nikogo nie da i jeśli ktoś ma umrzeć, to niewiele możemy z tym faktem zrobić. Rozumiem, jednak, że nikt z nas nie chce wiedzieć o tym na długi czas przed tym wydarzeniem i gryźć się z myślami. Sny prorocze zdarzają się jednak rzadko i skoro tak łatwo możesz wpływać na własne, nie przejmowałabym się nimi aż tak bardzo. Może być tak, że przeczuwasz coś złego i chociaż to się nie stanie, to Twój mózg z "przyzwyczajenia" w nocy podsuwa Ci obrazy, które źle Ci się kojarzą. To nic innego jak koszmary.

 

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...