Skocz do zawartości

ćwiczenie dla chętnych


agnieszka1982

Rekomendowane odpowiedzi

TO w takim razie 3 pytanka dla Was/odpowiedź w czwartek:)

 

Gdzie dziś wyjeżdżam?

Kim będę się opiekować?

Z kim tam jadę?

 

Powodzonka:)czekam na Wasze odpowiedzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dziś wyjeżdżam?

9 mieczy,3 buław,księżyc

Do osoby,która bardzo cierpi...której plany stały się tylko marzeniami....iluzją

Kim będę się opiekować?

Słońce.rydwan,6pucharów,Koło fortuny

Dzieckiem....lub kimś młodym,chyba jeżdżącym na wózku inwalidzkim....kimś z przeszłości,u którego nastąpiły duże zmiany....chyba przesadziłam z tym wózkiem...:hmmm:

Z kim tam jadę?

9 Pucharów,9 buław

chyba dwie osoby jadą z Tobą Kobieta i mężczyzna.....ktoś z rodziny

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie dopisuję ;) Gdzie dziś wyjeżdżam?

Papież-rycerz kielichów-wydaję mi się że nad morze…i chyba zostałas zaproszona do tego kogoś

Kim będę się opiekować?

Moc-kotkiem?

Z kim tam jadę?

Rycerz kielichów-chyba z jakaś kobietką przyjaciółka siostrą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dziś wyjeżdżam? 7 Monet 9 Buław Gdzieś, gdzie jest natura wokół, jakieś działki, drzewka.. kojarzy mi się dom otoczony płotkiem drewnianym lub drzewami

 

Kim będę się opiekować? Moc 3 Monet Dzieckiem w wieku szkolnym, przedszkolnym, może ma jakiś problem ze sobą ta osoba.. Będziesz pomagać, nadzorować, opiekować się.

 

Z kim tam jadę? Rycerz Monet 2 Kielichy Ktoś ci bliski, może nawet więzy krwi jakieś..brat, siostra, mama, ewentualnie przyjaciółka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe już jestem w tym miejscu i z jednym pytaniem jesteście blisko a kim się opiekuję jeszcze nikt nie trafił;) Może ułatwię z kim tam jadę postawcie karty na płeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jedziesz/ pojechałaś

Rydwan (o), Rycerz denarów, VII kielichów - to miejsce wolne od zgiełku, hałasu, dużo zieleni, (winogrona - raz mi pokazały Ukrainę), pokazuje mi dużą harmonię i sielankę, pasują peryferia Paryskie, jednak czy wyjechałaś za granicę - Karta IX kielichów mówi, że obcujesz w swojskich klimatach - więc raczej Polska ale za miastem, na wsi bym powiedziała,

Kim tam jedziesz się opiekować - Rycerz kielichów, II miecze, IX buław - nie wskazuje mi na osobę;/ ja bym powiedziała, że chodzi bardziej o opiekę intelektualną nad kimś, jakaś grupa wparcia, kolonie, obozy, wycieczka, ty masz być liderem( w sensie wzorem, głównym opiekunem)

Z kim jedziesz - IX denarów, Wisielec, Słońce - z bliską Ci przyjaciółką, siostrą,- macie ze sobą świetny kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katamaradze możesz mieć racje z tymi dziećmi....na 6 Pucharów mam dwoje.....

 

ale kiedyś u Dezire kwiatuszki wyszły.....to może ogrodem....kwiatami czy coś w tym stylu.

U mnie jeszcze słońce....może to coś potrzebuje ciepła...i to koło na zmiany....:hmmm:....ale pytanie jest wyraźne ......Kim???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja się zastanawiałam czy to nie jest podchwytliwe bo wychodziły mi właśnie takie rzeczy jak przyroda, zwierzęta,.... jakby bardziej o pomoc chodziło przy obejściu, przy gospodarstwie niż opieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja tak na szybkiego :P

Gdzie wyjechałaś? 6 BUŁAW + 7 BUŁAW + SPRAWIEDLIWOŚĆ - pierwsze co mi się nasunęło na myśl, to że pojechałaś tam, bo albo Cię ktoś tam zaprosił, albo poprosił o to. Wydaje mi się, że potraktowałaś ten wyjazd jak wygraną na loterii - bardzo Cię ucieszył :) Myślę, że to jest bardzo malownicze miejsce, zielone, spokojne, choć ludzi tam zdaje się jest sporo, a przynajmniej w Twoim otoczeniu tak jest. Na pewno więcej czasu będziesz spędzać na świeżym powietrzu.

 

Kim się będziesz tam opiekować? AS BUŁAW + KSIĘŻYC + DIABEŁ - w przełożeniu wyszła mi wieża, więc albo stawiam na czyjś dom/mieszkanie, albo na dzieciaki - taką trudną młodzież, może pochodzącą z patologicznych rodzin, albo też ludźmi z jakimiś uzależnieniami. To tyle co mówią mi karty, za to pierwsza myśl, to była opieka nad zwierzakiem ;P

 

Z kim tam pojechałaś? 9 BUŁAW + ARCYKAPŁAN + SŁOŃCE - stawiałabym, że z facetem jakimś. Bardzo prawdopodobne, że jesteście spokrewnieni (mąż, brat), albo też to Twoja pokrewna dusza, ktoś kogo bardzo lubisz i przebywanie w jego towarzystwie sprawia Ci przyjemność :)

 

Buziole :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może się przyłączę jeszcze ;)

 

- Gdzie dziś wyjeżdżam? -

(śmierć, wieża, 9 denarów)

Hmm, ja myślę że to będzie coś w rodzaju szpitala, coś w tym stylu.

 

- Kim będę się opiekować? -

(gwiazda, walet pucharów, 2 buław)

Myślę że jakimś, młodym człowiekiem. Troszkę nieśmiałym, wrażliwym.

To chyba będzie jakiś chłopak jednak.

 

- Z kim tam jadę? -

(królowa mieczy, 4 miecze, as buław)

Z jakąś kobietą - chyba z samotną , dojrzałą kobietą.

Starsza chyba od Ciebie - taka już znająca życie.

Wydaje mi się że jest to energiczna osoba jednak ;)

 

No to tyle. Czekam na odp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie odpowiedzi:

Gdzie dziś wyjeżdżam - do małej miejscowości, domek wśród zieleni, rzeczywiście z drewnianym płotkiem;)

Kim będę się opiekować - pieskiem przyszłej teściowej

Z kim tam jadę - Z narzeczonym

 

Gratuluję tym co trafili i dziękuję za poświęcony czas;)

Pozdrawiam wszystkich, którzy wzięli udział w zadanku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z narzeczonym??:mysli:

nie wychodził mi pan nigdzie;)

ale w tego zwierzaka to miałam przeczucie ale nie napisałam bo pomyślałam, że to bez sensu by wychodziło: jechać gdzieś i opiekować się zwierzakiem:)

no trudno:P

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi no niestety czasami trzeba się zaopiekować czyimś pieskiem:), tak więc zwierzak w kartach wyszedł niektórym:)Pozdrawiam i do nast razu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...