Jump to content

Dziwne sny...jeśli was spotkały takie sam bądz podobne dziwadla to piszcie...Pozdr

Pyśka19
 Share

Recommended Posts

Hej , pewnie będziecie sie smiać ale miałam tej nocy bardzo dziwny sen a w senniach w necie nie moge znalesc znaczenia.

Hmmm, a więc to był bardzo krótki sen ponieważ sniło mi sie , że poszlam do wc za potrzeba tą 2 stopnia hehehe:ok_na: i bardz mnie to zaskoczylo:zdziwko: ale jak spojżałam w muszle to zauwazylam normalną nóżke dziecka od uda do pluszków:co_jest:...to byl straszny sen bo jakby takie cos miało sie niby wydazyć....Moja siostra jest w ciaży już na dniach ma rodzic mam nadzieje ze to nie jest zwiazane z jej dzieckiem.Prosze piszcie jeżeli możecie mi pomóc:pomocy:... Pozdrawiam

Kał to często symbol obmowy, wstyd i obrzydzenie (może być wobec życia seksualnego - także ubikacja je oznacza, w końcu jest ona miejscem, w którym załatwiamy równie intymne potrzeby). Noga to cele, zmierzanie gdzieś, dziecko to często symbol śniącego.

Generalnie interpretacje mam dwie - albo z Twoich ust padały niekoniecznie pochlebne komentarze odnośnie dziecka (wybacz o określenie ocierające się o obsceniczność, ale dosłownie byłoby to "nasranie" na całą kwestię ciąży siostry), albo tkwi problem w Twojej własnej seksualności i postrzeganiu posiadania dziecka w ogóle, ale akurat w tej wersji trzymałabym się tego, że rozwijasz się pod tym względem - wydalanie to także oczyszczenie, w pewnym sensie. Może zaczęłaś się oswajać z ciążą siostry, bo na początku była ona dla Ciebie szokiem i mogłaś się pierwszy raz spotkać tak blisko z procesem nadawania nowego życia.

Cóż, wybacz, że interpretacja miejscami nie pała optymizmem, czasami są sny, które przekazują niezbyt różowe informacje. Ale mogę się mylić, dlatego byłabym wdzięczna za komentarz i ewentualne wyjaśnienia, zwłaszcza, że pewności nie mam co do tego, co napisałam. Widzisz zresztą, że wyjaśnień dostrzegam w tym przypadku kilka.

Edited by Reina

hmm dzięki wogole ze zechciałas opisac moj dziwny sen. Hmm jesli chodzi o strefe seksualna to wszystko jest w najlepszym porzadku. Cele w życiu, hmm chyba kazdy ma, jestem młoda więc dąże do celu ale nie po trupach. Fakt sam moment jak dowiedziala si o ciązy siostry byl dla mnie szokiem ale tym bardziej pozytywnym, jak to kolej rzeczy w życiu śub a póżniej dzieci więc tego mozn bylo sie spodziewac. masz racje pierwszy raz jestem tak blisko tworzaceg sie życia , na codzin wiidze jak rosnie maleństwo w brzuszku siostry. Nigdy nie pomyślałam żl o jej ciąży, więc ta kwestia napewno odpada. Bardzo przeżywam je ciąże a teraz juz nie moge sie doczekac bo za pare dni urodzi sie moj chrześniak:] Bardzo dziwny byl ten moj sn, i długo sie nad nim zastanawiłam, bardzij kojarzy mi sie z czyms negatywny , bo jednak kał chyba nikomu nie wiąże sie z miłymi odczuciami. Sądze , ze szkoda czsu na dalsze zastanawianie sie nad interpretacja tego snu, mam nadzieje ze nie nawiązywał do niczego ważnego dla mnie i moich najblizszych. Pozdrawiam:]