Jump to content

Syn spadający z drzewa


Rodzynka

Recommended Posts

Witam,

Strasznie zaniepokoił mnie dzisiejszy sen.

Mój sześcioletni syn wspinał się na drzewo, brzozę, dodam, że gołą, bez gałęzi i liści, jakby sam pień, wysoką na około 2 piętra. Wbrew moim zakazom wspiął się i widziałam, że zaraz spadnie. Wtem mój nieświadomy najwyraźniej niebezpieczeństwa były mąż zaczyna dziecko dla żartów zaczepiać. A mój syna zaczyna spadać, ja próbuję go chwycić, nie udaje mi się, wysokość mówi mi, że może on zginąć, syn upada na bok tuż koło mnie, żyje i nic mu nie jest lecz ma obite żebra. Z obu stron na plecach wystaje uwidocznione po jednym żebrze, spuchnięte i posiniaczone, aż wystające. Wybieram się najpierw do ośrodka zdrowia i stamtąd kierują mnie do szpitala lecz nie mam transportu. Nie mogę też znaleźć chętnych do pomocy, ostatecznie pomocy ma mi udzielić mój ojciec i tu sen się urywa.

Proszę o interpretację, bardzo mnie to niepokoi.

 

Dziękuje ogromnie za zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

boisz się, że nie będziesz mogła kiedyś pomóc swemu synowi lub nie uchronisz go przed wszystkimi siniakami życia...tak to już jest. nie da rady przewidzieć wszystkiego. synek sobie na pewno poradzi i wejdzie na niejedno łyse drzewo - życie wymaga ryzyka. były mąż oznacza dla Ciebie bezpośrednie zagrożenie z otoczenia - kiedyś to będą np koledzy synka, środowisko szkolne, podwórkowe.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję, to by się zgadzało gdyż zazwyczaj strasznie się o niego martwię :) Nie idzie go czasami opanować i nie ma poczucia niebezpieczeństwa. Pozdrawiam ! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...