Jump to content

zdrada


original
 Share

Recommended Posts

Witam,

Miałam dziś bardzo dziwny sen, który do tej pory nie daje mi spokoju. Mianowicie byłam w jakimś domu, który we śnie znałam, lecz teraz nie mogę sobie przypomnieć gdzie to było. Siedziałam na kolanach mojego kolegi z grupy ze studiów. Rozmawialiśmy, aż w końcu zaczął przekonywać mnie abyśmy zaczęli się całować. Przestaliśmy dopiero w momencie, kiedy zobaczyły nas znajome osoby (najprawdopodobniej znajomi z grupy). Potem przenieśliśmy się do innego pomieszczenia.

Czułam się taka podniecona i we śnie nie uważałam tego za nic złego. Wręcz przeciwnie. Możliwe, że ten sen miałam dlatego, bo ostatnio narzeczonemu opowiadałam o tym właśnie koledze. Był nieco zazdrosny i chciał nawet ze mną jechać na następne zajęcia, by go poznać, jednak przekonywałam go, żeby nie przesadzał, bo to TYLKO kolega.

Teraz czuję niepokój.

Pomóżcie :)

Link to comment
Share on other sites

nie ma czym się martwić. to rzeczywiście odbicie tej rozmowy ze śnie. nieco sprawiło Ci satysfakcję, że narzeczony był zazdrosny i dlatego taki odważny sen. podświadomie chciałaś sprawdzić czy stać Cię na więcej. to bardziej pragnienie by rzeczywiście narzeczony bardziej zabiegał o Twe względy, to sprawia poczucie większej wartości, lepszego samopoczucia, głębszej wiary w to, że on mnie jednak bardzo kocha.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...