Jump to content

pomocy, co sie dzieje ze moim zyciem?:(

fallen_angel90
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Niewiem jak zaczac, ale wokol mnie dzieje sie za duzo rzeczy na raz ktore mnie przerastaja. codziennie spotykam na swojej drodze coraz to nowe problemy z ktorymi sobie nieradze:( mam dopiero 20 lat a czuje jakbym przezyla conajmniej 40. nic mi sie nieuklada, w zadnej dziedzinie zycia, z dnia na dzien trace checi do zycia. Nieukladaja mi sie stosunki z rodzicami, niemoge znalezc nigdzie pracy, wplatalam se w dziwny zwiazek, ktory jest dla mnie niszczacy pewnie, ale z drugiej strony czuje ze ta osoba potrzebuje mojej pomocy, ranie tez innych ludzi, ktorzy chca sie do mnie jakos zblizyc, potem szantazuja mnie emocjonalnie, do tego niedostane sie na wymarzone studia, a i mam ciezka styuacje materialna. moze to sa standardowe przykrosci ktore los szykuje kazdemu czlowiekowi, ale mnie one przerastaja. dodam jeszcze ze od pewnego czasu jestem swiadoma tego ze moja emocjonlanosc sie rozwija, wszystko co sie wokol mnie dzieje staram sie doglebnie przezyc, przemyslec. ale czuje wokol siebie duzo zla, czuje jakies zle energie wokol siebie, jakies zle byty, ktore mnie kusza na droge zla, czesto spotykam sie z jakims trudnym wyborem i jestem w tym momencie swiadoma ze to cos zlego mnie prubuje kusic. Gdy pierwszy raz sie to zdarzylo, niepotrafilam odmowic, czulam ze to cos zlego do mnie mowi, ale to bylo na tyle silne, ze sie niemoglam oprzec.od tego czasu jestem ciagle smutna, nie ma we mnie zadnej pozytywnej mysli. brakuje mi motywacji do czegokolwiek. pewnie jest to tez wina tego ze swego czasu(a chyba nawet do teraz) fascynowalam sie zlem w jego czystym znaczeniu, slucham ciezkiej muzyki metalowej, sluchanie tekstow o szatanie wyzwala we mne jakas dziwna energie. chce krzyczec, przepelnia mnie dziwne uczucie mi nieznane, nawet boje sie czasem patrzec w lustro..bo wtedy wizde nie swoje oczy...

co mam przez to wszystko rozumiec? najgorsze jest to ze te wydarzenia oraz wiele innych dzieja sie bez mojego wiekszego udzialu! czy ja sobie to wszystko wyolbrzmiam czy moze faktycznie cos zlego sie do mnie przyczepilo?:( dodam jeszcze tyle ze od tego czasu gdy to sie zaczelo, czuje duchy, czytam czasem w myslach, widze wokol mnie jakies dziwne znaki ktore daja mi do myslania o tym wszysktim, ze cos jest nie tak i duzo mysle o rozwju duchowym, zastanawiam sie nad sensem zycia itd. prosze o pomoc...

Edited by fallen_angel90