Jump to content

Włosy


aicha34
 Share

Recommended Posts

Byłam na zawodach w skokach na główkę, bardzo bałam się skoczyć i wycofałam się, stwierdziłam że woda jest za płytka. Byłam bardzo głodna po tych zawodach, wróciłam do domu, a tam mnóstwo naczyń dopiero co pomytych, poustawiane były nawet na podłodze ta że nie można było przejść. Zrobiłam sobie dwie kanapki z serkiem topionym, kiedy chciałam je ugryść to zauważyłam długie włosy w serku. Zaczełam je wyciągąć, jeden za drugim, wyciągania niebyło końca, a ja byłam coraz bardziej głodna...

Link to comment
Share on other sites

nie jesteś ryzykantką:) zawsze obiektywnie oceniasz sytuacje i nie pchasz się tam gdzie nie jesteś czegoś pewna?

w tym śnie bardzo mi pasuje aspekt miłosny, seksualny lub chociażby tylko uczuciowy - jesteś głodna zatem odczuwasz brak tego i potrzebujesz zaspokoić tę potrzebę, skoro jednak nie zjadasz tej kanapki to znaczy, że czegoś brakuje Ci w życiu by być szczęśliwą. włosy w kanapce - hmmmm nie jestem pewna, może chodzić o Twój magnetyzm (coś przeszkadza Ci w tym byś mogła emanować energią), cokolwiek co stoi na przeszkodzie symbolizują włosy - trzeba się zastanowić cóż to może być - a praca nad tym przyniesie zaskakujące rezultaty. jeśli nie chodzi o miłość to na pewno o każde inne uczucie, którego Ci w życiu brak, z którego powodu cierpisz.

Link to comment
Share on other sites

Cóż, twoja wypowiedz jest trafiona w dziesiątkę, dziękuje. Czy tą przeszkodą, aby "emanować energią" może być myślenie (które staram się negować) o zakończonym kilka miesięcy temu związku (to nie był udany związek)? Czy jeżeli uda mi się oczyścić umysł z przeszłośc " zjem tą kanapkę"?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...