Jump to content

Włosy

aicha34
 Share

Recommended Posts

Byłam na zawodach w skokach na główkę, bardzo bałam się skoczyć i wycofałam się, stwierdziłam że woda jest za płytka. Byłam bardzo głodna po tych zawodach, wróciłam do domu, a tam mnóstwo naczyń dopiero co pomytych, poustawiane były nawet na podłodze ta że nie można było przejść. Zrobiłam sobie dwie kanapki z serkiem topionym, kiedy chciałam je ugryść to zauważyłam długie włosy w serku. Zaczełam je wyciągąć, jeden za drugim, wyciągania niebyło końca, a ja byłam coraz bardziej głodna...

nie jesteś ryzykantką:) zawsze obiektywnie oceniasz sytuacje i nie pchasz się tam gdzie nie jesteś czegoś pewna?

w tym śnie bardzo mi pasuje aspekt miłosny, seksualny lub chociażby tylko uczuciowy - jesteś głodna zatem odczuwasz brak tego i potrzebujesz zaspokoić tę potrzebę, skoro jednak nie zjadasz tej kanapki to znaczy, że czegoś brakuje Ci w życiu by być szczęśliwą. włosy w kanapce - hmmmm nie jestem pewna, może chodzić o Twój magnetyzm (coś przeszkadza Ci w tym byś mogła emanować energią), cokolwiek co stoi na przeszkodzie symbolizują włosy - trzeba się zastanowić cóż to może być - a praca nad tym przyniesie zaskakujące rezultaty. jeśli nie chodzi o miłość to na pewno o każde inne uczucie, którego Ci w życiu brak, z którego powodu cierpisz.

Cóż, twoja wypowiedz jest trafiona w dziesiątkę, dziękuje. Czy tą przeszkodą, aby "emanować energią" może być myślenie (które staram się negować) o zakończonym kilka miesięcy temu związku (to nie był udany związek)? Czy jeżeli uda mi się oczyścić umysł z przeszłośc " zjem tą kanapkę"?