Jump to content

sen o byłym

ellqa
 Share

Recommended Posts

śnił mi się bardzo krótki sen...wychodząc ze sklepu z zakupami na rękach zobaczyłam swojego byłego chłopaka jak idzie do swojego samochodu, odwróciłam się w drugą stronę i zobaczyłam jego brata z którym też byłam(po tym wcześniejszym, zależało mi na nim, wierzyłam że się zmieni na lepszego ale rzucił mnie wymyślając sobie że go oszukuje) i powiedział mi że pojedzie do ciotki która jest sąsiadką mojej babci i że mnie zawiezie do babci choć ja mu nie powiedziałam że się tam wybieram...powiedział żebyśmy poszli do samochodu i pocałował mnie w policzek a ja pomyślałam o moim obecnym chłopaku że wkurzyłby się gdyby to widział i że to nie fair wobec niego bo mi na nim zależy choć jesteśmy ze sobą dopiero miesiąc....szliśmy do samochodu - miał nowy sportowy samochód i się obudziłam a w rzeczywistości ma jeździ zupełnie czym innym

o co tutaj chodzi???

Śnił mi się dzisiaj mój były chłopak, z ktorym nie jestem już ponad rok czasu, nie mam z nim kontaktu, zerwałam z nim z jego winy... sniło mi się ze byłam w dużej bibliotece, on tez tam byl miał siwe włosy (a'la Einstein - jest ścisłowcem i moze dlatego ) chodził za mną, szukał mnie , ja uciekałam

Drugi sen był dzisiaj śniło mi się że był w mojej szkole (jego była szkoła) z kolegą a ja miałam próbę do występu jakiegoś udawałam że go nie widzę, on podszedł do mnie i mówił ze tęskni i cytował jakies wiersze (a ja w życiu recytuję wiersze) on raczej był przeciwny poezji i w ogóle... no i w tym snie on czytał mi mówił że kocha i tyle... ja go zlewalam...