Skocz do zawartości

sen o byłym


ellqa

Rekomendowane odpowiedzi

śnił mi się bardzo krótki sen...wychodząc ze sklepu z zakupami na rękach zobaczyłam swojego byłego chłopaka jak idzie do swojego samochodu, odwróciłam się w drugą stronę i zobaczyłam jego brata z którym też byłam(po tym wcześniejszym, zależało mi na nim, wierzyłam że się zmieni na lepszego ale rzucił mnie wymyślając sobie że go oszukuje) i powiedział mi że pojedzie do ciotki która jest sąsiadką mojej babci i że mnie zawiezie do babci choć ja mu nie powiedziałam że się tam wybieram...powiedział żebyśmy poszli do samochodu i pocałował mnie w policzek a ja pomyślałam o moim obecnym chłopaku że wkurzyłby się gdyby to widział i że to nie fair wobec niego bo mi na nim zależy choć jesteśmy ze sobą dopiero miesiąc....szliśmy do samochodu - miał nowy sportowy samochód i się obudziłam a w rzeczywistości ma jeździ zupełnie czym innym

o co tutaj chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnił mi się dzisiaj mój były chłopak, z ktorym nie jestem już ponad rok czasu, nie mam z nim kontaktu, zerwałam z nim z jego winy... sniło mi się ze byłam w dużej bibliotece, on tez tam byl miał siwe włosy (a'la Einstein - jest ścisłowcem i moze dlatego ) chodził za mną, szukał mnie , ja uciekałam

 

Drugi sen był dzisiaj śniło mi się że był w mojej szkole (jego była szkoła) z kolegą a ja miałam próbę do występu jakiegoś udawałam że go nie widzę, on podszedł do mnie i mówił ze tęskni i cytował jakies wiersze (a ja w życiu recytuję wiersze) on raczej był przeciwny poezji i w ogóle... no i w tym snie on czytał mi mówił że kocha i tyle... ja go zlewalam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...