Jump to content

Balkon, upadek, dziecko, śmierć


justyś123

Recommended Posts

Sniło mi sie że moje dziecko spadło z balkonu ja byłam z nią ale nie udało mi sie jej złapać. Na dole pod balkonem zobaczyłam ciałko dziecka we krwi. Pamiętam, ze spotkałam jakąś nieznajomą i zwierzyłam sie jej że moje dziecko nie żyje i, ze strasznie płakałam poprostu wyłam. Tyle pamietam. Rano byłam poprostu przerażona tym co przeżyłam w tym śnie.

Jeśli ktoś zechciałby zając sie moim snem z gory dziękuje i pozdrawiam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

może to i okropne, ale widzieć umierające dziecko znaczy niespodziewany sukces... nieznajomy natomiast oznacza, że poznasz ciekawych ludzi. płacz to radość. nieboszczyk - zwiastuje wesele lub narodziny dziecka w najbliższym otoczeniu. tylko ujrzeć krew będzie negatywne - lękasz się bliskiego człowieka... no i widzieć spadającego z balkonu - liczne nadzieje należy uznać za nierealne.

więc to co wydawało się Tobie straszne we śnie, w rzeczywistości może okazać się przydatne...

Link to comment
Share on other sites

devily13, ale chałtura. :wink: ale to już musztarda po obiedzie czy jakoś tak. Jak na moje oko to tylko stworzyłaś parafrazę naszego sennika. Bleh.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

devily13, sennik, dobrego autora - koszt - 39,99. Pomysł na czyjeś marzenia- BEZCENNE ;)

Ale uczmy się wszyscy razem i dlatego nie rezygnuj, lecz nigdy przed własną interpretacją nie czytaj znaczeń poszczególnych symboli....

Pozdrowienia. Ag.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...