Jump to content

proszę o pomoc w interpretacji snu!


audri
 Share

Recommended Posts

Ostatnimi czasy miewam bardzo wiele wyraźnych i dość dziwnych snów. Pragnę nadmienić, iż nigdy nie wierzyłam w tajemniczą moc snów, aczkolwiek jestem skłonna uwierzyć, że są one odzwierciedleniem emocji i stanów w jakich się znajdujemy. Wracając do tematu, pragnę rzucić nieco światła na część mojego życia jakim są sny, ale nie zrobię tego bez waszej pomocy, podam dwa przykłady i proszę o ich ewentualne interpretacje:

 

1.Około 2 dni temu: (nie pamiętam niektórych szczegółów, ale postaram się opisać ogólna fabułę ;d) byłam w szpitalu, chociaż budynek przypominał mi szkołę, błąkałam się, czasem trafiałam do mojej sali, nie było tam wiele osób. Najlepiej pamiętam jak w składziku całowałam się z jakimś facetem(dobrze zbudowany, opalony). Zaraz potem sen się skończył i na chwile wylądowałam w zupełnie innym świecie, sen był niesamowicie wyraźny- byłam w piwnicy, znajdowały się tam dziwne postacie, jakby czarne charaktery z kraskówek paliły papierosy, biegłam przez piwnicę, gdy jedna z postaci chuchnęła mi dymem w twarz, obudziłam się.

 

2.Dzisiaj: Oglądałam w internecie sprośną komedie(facet zabujała się w brzydkiej babce, porwała go mafia(typowy film akcji, ale jak to w śnie bywa, bardzo dziwny), całość była przeplatana scenami łóżkowymi) siedziałam w ciemności, nagle ktoś zapalił światło weszli moi dwaj młodsi sąsiedzi, byłam zażenowana filmem, ale oni zaczęli go oglądać, zauważyłam wielką choinkę z lampkami stojącą na środku pokoju i usłyszałam kroki na schodach. Byłam ubrana w jakieś łachy po domu, a zobaczyłam lezącego na schodach faceta(blondyn, zielona koszula w kratę, ogólnie przystojny), zaprosiłam go do środka, ale on zaczął mówić bodajże po niemiecku, ale wszedł, rozmawialiśmy trochę po polsku, angielsku i niemiecku.. on również dosiadł się do komputera, ale ja wyłączyłam kompromitujący film i zaczęłam sprzątać majtki z podłogi, on tylko się uśmiechnął i powiedział ,że zna ten film, na koniec pamiętam ,że przez okno zobaczyłam moja matkę. Od razu po zakończeniu się tego snu znalazłam się na osiedlu, na którym kiedyś mieszkałam, szłam w zniszczonej, zielonej sukni, nie mogłam oprzeć się wrażeniu, że była wykonana z mojego koca.

 

Mimo, tych śmiechu wartych historyjek, proszę o poważną interpretację ;) będę niezmiernie wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...