Skocz do zawartości

Prośba o interpretacje snu


chamomillae

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie:)

Prosiłabym bardzo o ziterpretowanie snu, który przyśnił mi się pare lat temu, ale pamiętam go dokładnie do dziś.

Była II Wojna Światowa. Byłam młodą dziewczyną , żydówką. Mieli mnie zaraz powiesić z dwoma innymi dziewczynami. Stałam już na stopniu i miałam pętle na szyi. Płakałam bardzo i bałam się. W tym czasie podszedł mój bliski znajomy do Niemca, który prowadził egzekucje. Coś mu powiedział i ukrył się. Widziałam jak wychylała się z ukrycia i obserwował wszystko. Niemiec podszedł do mnie i uwolnił mnie. Zaczęłam biec szybko przed siebie potykając się o gruzy. W okół mnie wszystko było zniszczone, same zgliszcza. Czułam jak serce mi bije i jak mam je prawie w gardle. Ukryłam się . I obudziłam się...

Dzisiaj przyśnił się również dziwny sen. Moja siostra rodziła. Obierałam poród. Widziałam wszystko dokładnie i najlepsze jest, że urodził 9-cioro dzieci.Były one malutkie, prawie mieściły się w ręce. Dwoje z nich miało bardzo gęste włosy i postanowiłam, że zostawię tą dwójkę i pomogę wychować natomiast resztę dzieci oddam do adopcji. Zadzwoniłam do ojca i płakałam ogromnie, że to tyle dzieci przyszło na świat. Póżniej musiałam oddać krew, czułam jak pielęgniarka wbija mi ogromną igłę do ręki i widziałam jak płynie moja krew przez rurkę. Na koniec dostałam gratulacje od niej za samodzielnie odebrany poród.:)

Co oznaczają te sny. Poproszę o pomoc:)

pozdrawiam

chamomillae

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...