Skocz do zawartości

Szukam znaku


Boadicea

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, chcialam Was prosic o pomoc.

Planuje ozdobic sobie drzwi i pomyślałam, dlaczemu nie miałby tam znaleść sie jakiś symbol ezoteryczny, który oprócz elementu zdobniczego niósłby ze sobą jakąś moc.

Nie mam koncepcji i nie do konca mam czas aby ją szukać, dlatego proszę Was o pomoc.

W miare mozliwosci chciałabym uwględnić zasady Feng Shui - odcień niebieski lub srebrny (żywioł wody).

Interesuje mnie cos z pogranicza Celtów, Wikingów, Indii. Może sobie połącze aby tworzyło ładną efektowną całość. Może to być jakieś zwierze, runa, ogamy, symbole...

Zalezy mi aby wzmocnić strefę kariery, jednoczesnie przyciagnąć pieniadze i szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... moze smok? ;) Ja mam taki "wisiorek".

 

"Przyciąga szczęście, sukces, pomyślność w życiu osobistym i zawodowym. Wzmaga koncentrację, działa ochronnie, dodaje siły i odwagi. Smok to stróż bogactwa i wiedzy. Wyraża czujność, opiekę, męstwo, gotowość. Pokonanie smoka wyrażało zwycięstwo nad pierwotnymi siłami natury. W Chinach chodziło zawsze o smoka ujarzmionego, którego potęgę człowiek wykorzystał dla własnego dobra."

 

Wejdz na

http://www.czarymary.pl/

a pozniej Start » Amulety i Talizmany » Wisiorki »tutaj masz rózne tradycje - popatrz sobie i coś pewnie się znajdzie :mrgreen:

 

[ Dodano: 2008-01-21, 21:26 ]

PS: w pierwszej chwili, czytając temat, pomyślałem ze szukasz jakiegos znaku od Boga czy coś w tym guście :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Boga też :D

Ale juz mniej wiecej mam koncepcję. Póki co zajmę się ramą drzwi w celtyckie plecionki.

W środku bedzie coś symbolizującego Berkano - albo namaluję brzozę, albo runa, albo galdre mojego imienia.

Na gorze i na dole tez chyba strzele runami - tymi na sukces i pieniadze.

 

Jak ukoncze - machne fotke i wkleje tutaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja powiesilam nad drzwiami znak Atlantow.Musi byc jednak idealnie odwzorowany.I wiecie co?Pewne osoby przestaly przychodzic-jak sie pozniej okazalo,nie byly mi do konca przyjaciolmi,inne odnowily kontakt.Jakos tak w domu przyjemniej,bezpieczniej..Zakonczylam toksyczny zwiazek,a kilka dni pozniej poznalam mojego przyszlego mezulka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o proporcje itd.nie pamietam dokladnie o co w tym chodzilo..polecam ksiazke Mateli'Sekrety pierscienia atlantow'

Taka useless jestem dzisiaj :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak zrobic zdjecie, takiego dobrego (masz rysunek, czy inna forme?) i druknelabym sobie, to byloby ok? Nosze pierscien, nie wiedzialam, ze powieszony nad drzwiami moze tak dzialac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pentagram nosze na szyi;)

Kilka osob juz powiedzialo,ze bedzie sie za mnie modlic,bo jestem pod wladaniem szatana..... :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

hmm.. z runami ostrożnie - użyte nadmiernie zadziałają odwrotnie... spróbuj lewoskrętnej sfastyki... [symbol ochronny buddystów]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...