Jump to content

Były chłopak


Justi20X
 Share

Recommended Posts

Witam, bardzo proszę o interpretację, jeśli ktoś będzie wiedział o co może chodzić.

Zacznę od historii tego byłego chłopaka. Jakieś 4 lata temu związałam się z trochę starszym chłopakiem, dobrze się znaliśmy, bo mieszkaliśmy na jednym osiedlu, był moim kolegą. Zdarzyło się jakoś tak, że coś zaiskrzyło, On pracował daleko w straży granicznej i rzadko się widywaliśmy, ale jakoś to trwało, aż w końcu poczułam się jak ptak w klatce i go zostawiłam. Po miesiącu się spotkaliśmy i coś na nowo odżyło, było ok, ale były wakacje, zawirowania i kiedy miałam podjąć ostateczną decyzję co dalej z nami. Ostatecznie go zostawiłam, świadkiem tego była moja koleżanka, która go pocieszyła po tym i tak zaczął się ich związek, byłam zła na siebie, już po tygodniu wiedziałam, że podjęłam złą decyzję i cierpiałam, ale nic nie dało się już zrobić, On nie dawał mi szans. Strasznie się pokłociliśmy, prawie rok się nie odzywaliśmy, aż doszło do spotkania we trójkę i pogodzenia. Ja już miałam wtedy chłopaka.

W tej chwili jestem już ponad 3 lata z innym, tamten jest po ślubie cywilnym z tą koleżanką i wydają się być szczęsliwi. Ale nie wiem co ze mną, bo od czasu do czasu On mi się śni, w sytuacjach bliskości, że jesteśmy parą i nie ma w tych snach naszych obecnych partnerów. Ale takimi snami nie zawracałam sobie głowy, bo zdarzały się po jakimś spotkaniu z nim, czy myśleniu o nim.

Sen o który chcę zapytać był ostatnio, bardzo realistyczny i zdziwił mnie, bo nie myślałam o nim w ogóle, ani nie spotkałam.

 

Śnił mi się On i jego obecna żona, że mieli dwie córeczki, ale On chciał być ze mną i rzekomo byliśmy razem. Czułam w tym śnie jak mnie przytulał całował i było nam ze sobą dobrze. Podobne sny się zdarzały wcześniej, że byliśmy jednak razem itp.

 

Proszę o odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...