Jump to content

Stado pająków...co to mogło być ?


Pauli972

Recommended Posts

Hej :)

Śnił mi się taki dziwny sen że poprostu widziałam się jak spałam tak jak by to btło naprawdę no i poczułam coś jak by mi coś po nogach chodziło to w śnie .Zaświeciłam światło i na przez moje drzwi do pokoju wchodziło pełno tarantul (wielkośni dłoni)

Było ich tam z tysiąc i obłaziły moje łóżko i mnie strasznie się bałam i nagle wszedło taki wielki pająk który był wielkości samochodu szedł w moja stronę i nagle urwał mi się sen obudziłam się z płaczem .

I co to mogło być ?...Mam lęk przed pająkami .... nawet takimi małymi :)

 

Miałam też jeszcze taki sen ale on już nie dotyczył pająków to było coś takiego widziałam mój pogrzeb tak jak bym była jedną z gości i tez jak bym była jednocześnie w trumnie .Ta trumna była jeszcze otwarta czułam jak bym się wierciła ale jak się widziałam jednoczesnie w trumniie to tylko leżałam . Potem gdy zamykali trumne widziałam tylko ciemność i wzadzalin już mnie do tej dziury .To było straszne.Gdy to widziałam nagle się obudziłam i dalej myślałam że jestem w trumnie a tak naprawdę byłam zakryta coała kołdrą z jednej strony miałam kołdrę pod nogami a zgrugiej pod głową i nie mogłam się jakby uwolnić podniosłam głowę i mi ulżyło ale byłam tak spocona popłakana i miałam goraczke . Strasznie dziwne no nie ?... Co to mogło oznaczać ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...