Skocz do zawartości

Czarny pies,czarny koń i czarny kot


BeataG

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się że widziałam czarnego konia który uciekal przed wściekłym czarnym rottweilerem a na to wszystko przyglądał sie czarny kot,któremu oczy błyszczały na czerwono.

Potem ten pies dopadł konia i go gryzł i było widać krew..

Co to może oznaczać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Bardzo proszę o interpretację mojego snu!

 

Wchodzę do jakiegoś mieszkania, bardzo dużego. Przychodzę tam jakimś celu, ale nie potrafię go określić. Nie ma w nim mebli, ściany są puste jakby mieszkanie nie było przez nikogo zamieszkane. Jedynie podłoga wyłożona jest czerwono-złotą wykładziną. Otwieram liczne drzwi, gdy nagle spotykam czarnego kota. W pierwszej chwili jestem przerażony. Kot podąża za mną jakby czegoś ode mnie chciał. Dalej wchodzę do nieco większego pomieszczenia. Kot jest za mną, chce się zbliżyć. Naglę pod ręką znajduje małe, żółte poduszki, którymi rzucam w kota. Ale ten nie chce ustąpić. Poduszki zdają się do mnie wracać i dalej odpycham nimi nachalne zwierze. Z czasem ta dziwna walka zaczyna mi się podobać.

 

Jeśli ktoś potrafi to zinterpretować, będę bardzo wdzięczny. Jestem przekonany, że ten sen ma znaczenie symboliczne. Między innymi przez ostatnie wydarzenia w moim życiu. Ale, żeby nie sugerować niczego, nie będę pisał o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze zakochales sie, lub wkrotce zakochasz w pewnej zadziornej,pelnej wdzieku, chadzajacej swoimi drogami indywidualistce,z ktora czasem przyjdzie ci "drzec koty" , ale z ktora nigdy nie bedzie nudno.

Byc moze pocztkowo bedziesz sie bronil przed uczuciem, ale w koncu spodoba Ci sie "wspolne rzucanie poduszkami":))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...