Jump to content

Gitara, koń


Rufa
 Share

Recommended Posts

Sen w 3 częściach

1. Jadę na dobrze mi znanym z życia koniu. Jest ubrany w nowe ogłowie i siodło dobrej firmy. Jest spokojny, galopujemy sobie przez las i co jakiś czas przeskakujemy jakieś przewalone drzewa różnej grubości i wysokości oraz strumyczki. Wtedy jestem szczęśliwa.

2. Na dużej łące stoi ten sam koń, podchodzę do niego i wsiadam. Bez ogłowia i siodła. Nagle w ręce pojawia mi się gitara klasyczna. Zaczynam grać, a kon w rytm idzie kłusem i galopem. Emocje: radość, lekka obawa, ze koń się wystraszy dźwięku gitary.

3. Jestem w mieszkaniu w bloku, w którym kiedyś byłam. Jest ciasno. Idę do pokoju i na fotelu są 2 gitary - elektryczna i klasyczna. Biorę elektryczną, podłączam do wzmacniacza i zaczynam grać. W życiu gram na gitarze, ale jeszcze nie tak dobrze, jak w tym śnie. Grałam najtrudniejsze utwory jakie tylko znam i to z pamieci. Byłam z siebie zadowolona i jednocześnie zdziwiona moją grą.

Link to comment
Share on other sites

Końmi zajmuję się od 10 roku życia i prawie każdej nocy mam sny z moimi lub obcymi od wielu lat. Czy to nie zmienia znaczenia snu?

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Atapi odpowiedziała Tobie z punktu widzenia kobiety ja tego nie zrobię więc trochę ci pobredze o symbolach - Koń sybolizuje siłę i witalność a jeździć na koniu może rzeczywiście oznaczać instynkty pierwotne a raczej ich okiełznanie a jazda na oklep to już chyba czysta zmysłowość ( tak myślę nigdy na koniu nie jeździłem). Co do gitary ............ nie wiem zaś instrumenty w pokju mogą świadczyć o tym że w twoim życiu jest to bardzo ważna sprawa. Coś mi przeleciało może jazda na koniu z gitarą w ręce może świadczyć o uczuciu które ciebie okiełzna i zawładnie tobą jak muzyka koniem.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...