Skocz do zawartości

Gitara, koń


Rufa

Rekomendowane odpowiedzi

Sen w 3 częściach

1. Jadę na dobrze mi znanym z życia koniu. Jest ubrany w nowe ogłowie i siodło dobrej firmy. Jest spokojny, galopujemy sobie przez las i co jakiś czas przeskakujemy jakieś przewalone drzewa różnej grubości i wysokości oraz strumyczki. Wtedy jestem szczęśliwa.

2. Na dużej łące stoi ten sam koń, podchodzę do niego i wsiadam. Bez ogłowia i siodła. Nagle w ręce pojawia mi się gitara klasyczna. Zaczynam grać, a kon w rytm idzie kłusem i galopem. Emocje: radość, lekka obawa, ze koń się wystraszy dźwięku gitary.

3. Jestem w mieszkaniu w bloku, w którym kiedyś byłam. Jest ciasno. Idę do pokoju i na fotelu są 2 gitary - elektryczna i klasyczna. Biorę elektryczną, podłączam do wzmacniacza i zaczynam grać. W życiu gram na gitarze, ale jeszcze nie tak dobrze, jak w tym śnie. Grałam najtrudniejsze utwory jakie tylko znam i to z pamieci. Byłam z siebie zadowolona i jednocześnie zdziwiona moją grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Atapi odpowiedziała Tobie z punktu widzenia kobiety ja tego nie zrobię więc trochę ci pobredze o symbolach - Koń sybolizuje siłę i witalność a jeździć na koniu może rzeczywiście oznaczać instynkty pierwotne a raczej ich okiełznanie a jazda na oklep to już chyba czysta zmysłowość ( tak myślę nigdy na koniu nie jeździłem). Co do gitary ............ nie wiem zaś instrumenty w pokju mogą świadczyć o tym że w twoim życiu jest to bardzo ważna sprawa. Coś mi przeleciało może jazda na koniu z gitarą w ręce może świadczyć o uczuciu które ciebie okiełzna i zawładnie tobą jak muzyka koniem.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...