Skocz do zawartości

Chory


Pechowa17

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam taki okropny sen ... Otóż śniło mi się, że chłopak, którego ja kocham bardzo [leczo n mnie nie] wyprowadził z się z mojego miasta, a ja nie wiedziałam dokąd i cały czas pisałam do niego, by za wszelką cenę się dowiedzieć . On mnie nienawidził, bo my zawsze krzywdziliśmy się nawzajem ... Gdy tak pisałam cały czas do niego, wreszcie on do mnie zadzwonił i powiedział, że jest śmiertelnie chory i umiera . Potem przysłał mi sms-em skutki tej choroby .. Miał mieć operację, po której straciłby władzę w nogach ... Wieczorem znów do mnie zadzwonił i powiedział, żebym spotkała się z Jego kolegą. Poszłam na umówione miejsce, ten kolega powiedział mi dokładnie, co dolega memu ukochanemu ... Dał mi adres Jego bloga. Gdy byłam już w domu, weszłam na tego bloga i przeczytałam, że już umiera, że już po operacji i już nie ma dla niego ratunku ...

 

 

 

Ten sen miałam jakieś trzy dni temu. Ciągle nie daje mi spokoju co gorsza, że już kiedyś [tydzień temu około] śniło mi się, że to ja zabiłam mojego ukochanego . Nie wiem, co te sny oznaczają ....

 

Ktoś mi to powie ? [glow=blue:0dc0d1b86a][/glow:0dc0d1b86a]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pechowa17, oznaczają, że uczucie odchodzi.... Twoja podświadomość daje ci sygnały, że ten człowiek nie jest Twoim przeznaczeniem, a śniąc takie sny o nim dajesz tylko wyraz temu, że sama doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.

Pozdrowienia. Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...