Jump to content

proszę o interpretację snu


drazetka
 Share

Recommended Posts

Dziś w nocy śniło mi się, że przymierzałam śliczne sandałki na bardzo wysokim obcasie. Były to buty bardzo delikatne, złote, wysadzane kamyczkami, miały naprawdę imponującą szpilkę. Mimo, że jestem zakochana w butach na wysokim obcasie, coś mi w nich nie pasowało, nie do końca jestem pewna, co. Chyba były niewygodne. Co taki sen może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Ciężka sprawa z tym snem, bo chociaż jest dość jasny, to nie wiem teraz, czy mówi on o partnerze (posiadanym lub szukanym) czy o przyjaciołach, czy o kimś innym... Zinterpretuję więc w odniesieniu do mężczyzny, ale swobodnie możesz to przypasować do innych ludzi, jeśli uznasz, że to o nich chodziło.

 

Buty to związki partnerskie - miłosne, ale także przyjacielskie, czasami zawodowe. Złoty kolor to radość, ambicje, bogactwo, a klejnoty to ogólnie rzeczy, do których przywiązujemy wielką wagę, coś, co jest uznawane za niezwykle cenne. Obcas to snobizm i wysokie wymagania.

 

Sen mówił więc o tym, że stawiasz wymagania mężczyznom, szukasz związków idealnych - i uważasz posiadanie partnera za niezwykle ważne w naszym świecie. Niewygodny but byłby tu znakiem, że wymagasz chyba nieco za dużo od innych i siebie samej. Może się to manifestować choćby w trudnościach znalezienia tego "idealnego" partnera.

Jeśli jesteś jednak w związku, to sen ma tu podobne znaczenie: generalnie wszystko jest fajnie, jest miłość (złoty kolor jako radość i poczucie bogactwa - także wewnętrznego, oraz klejnoty, które mówią o czymś pięknym), ale wszystko jest trochę takie napuszone, wyglancowane na błysk. Brakuje swobody i spontaniczności i to dlatego ten but (czyli związek) był trochę niewygodny.

 

Byłabym wdzięczna za komentarz.

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...