Skocz do zawartości

Wybór książki


pawel060

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :_oczko:

Jeżeli mielibyście polecić całkowicie początkującemu, to jaką książkę z pośród tych dwóch byście polecili:

 

- Wahadełko. Narzędzie podświadomości - Tag i Judith Powell

- ABC Wahadła - Leszek Matela

 

Chodzi mi przede wszystkim aby było wszystko dokładnie opisane i wyjaśnione- proste w zrozumieniu.

Cyba że znacie jakieś inne książki z załączonym wahadłem (lub nie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się zastanawiałam nad kupnem ABC. Chciałam książkę z wahadłem, bo nie wiem jak mi to pójdzie. Jak już kupię to się pochwalę co i jak. Chyba, że znajdzie się ktoś, kto ją ma/miał i ją doradza/odradza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam książkę ABC... i jest bardzo dobra szczególnie dla początkujących. Nie znam innych bo nie czytałem.

Abc zacząłem czytać i wszystko jest dość jasno opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Powitam Się, gdyż jest to mój 1 post na tutejszym forum!

A więc, zainteresowało mnie wahadełko, zacząłem wertować fora ezoteryczne i po czasie stwierdziłem, że najlepiej jak kupie sobie książkę z wahadłem.

Zakupiłem sobie "ABC wahadła + wahadełko L. Matela" w okazyjnej cenie 20 zł + 6zł wysyłka [nówka w folii] :) - jutro powinna dojść, niebawem pewnie podzielę się z Wami moimi doznaniami.

Jeżeli mnie to zainteresuję, to moim 2 wahadełkiem będzie Izis !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Sowilo92

Ja się osobiście uczyłem lat temu kilka na książkach "ABC..." Mateli i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że są dla początkujących bardzo dobre, wnikliwe, ale napisane w przystępny sposób, traktujące nowicjusza poważnie, jak najbardziej zachęcam do zakupu. Dołączone wahadełko może nie jest najwyższej klasy, ale tak na samiutki początek, do nauki jest OK, później jednak dobrze byłoby zdecydować się na coś "poważniejszego"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

Powell tez jest ok, w moim wydaniu bylo pare tablic...

na forum chyba tez jest ich sporo

 

tez czujecie, jak wahadelko zatacza kola nad dlonia ?

(na dloni czuc zakreslane kola, sa odbierane pzrez czakre dloni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ABC WAHADŁA LESZEK MATELA właśnie jestem w trakcie czytania i powiem szczerze że bardzo fajna książka dla początkujących,wiele prostych ćwiczeń itd itp Polecam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja się osobiście uczyłem lat temu kilka na książkach "ABC..." Mateli i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że są dla początkujących bardzo dobre, wnikliwe, ale napisane w przystępny sposób, traktujące nowicjusza poważnie, jak najbardziej zachęcam do zakupu. Dołączone wahadełko może nie jest najwyższej klasy, ale tak na samiutki początek, do nauki jest OK, później jednak dobrze byłoby zdecydować się na coś "poważniejszego"...

zgadzam się, najlepiej zacząć od ABC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...