Jump to content

Lecieć samolotem

greeneyes
 Share

Recommended Posts

Bardzo proszęo interpretację snu.

Jestem w tej chwoli na roztaju dróg ponieważ chcę się rozwiesćz mężem i dzisiaj jeszcze coś takiego mi się przysnilo.

Mianowicie snilo mi się że niespodziewanie tak jakby z zaskoczenia znalazłam się w samolocie była to tak jakby niespodzianka i okazało się że lecę na wycieczkę (nie pamietam gdzie ale gdzieś w europie) obok siedziała moja szwagierka która po starcie samolotu powiedziałami że lecimy gdzie indziej tzn do australi i będziemy leciećkilkanascie godzin. nie byłam przygotowana do tej podrózy miałam spakowane tylko kilka rzeczy i niewiele pieniedzy przy sobie.Samolot wystartował pózniej lądowal i ktoś wysiadł z tego samolotu jakaś dziewczyna.

Bardzo proszę o interpretację myślę że ma to coś wspólnego z moja obecna sytuacją w małżenstwie bo szwagierka o wszystkim wie mąż zdaje relacje i w razie rozwodu jego rodzinka bedzie mi utrudniała.

Z góry dziekuje

Nie wiem czy dobrze myślę, ale taki sen może być wynikiem Twojego zawodu na marzeniach i wyobrażeniach które miałaś o życiu.

Pokazuje, że coś sprawiło, że cel do którego, że tak powiem chciałaś "zmierzać" w życiu nagle zmienił kierunek i został Ci z góry wytyczony inny cel (jak najbardziej może być to związane z rozwodem)

Nie piszę, że czeka Cię coś złego :)

Ten sen nie pokazuje tego co będzie tylko to co miało i ma miejsce w Twoim życiu :)