Jump to content

Powtarzający się motyw znajomych, kratek papieru...


Cyklamenka
 Share

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu śnią mi się sny na ten sam temat. Szkołę skończyłam dwa lata temu, a sny o szkole zaczęły śnić mi się dopiero teraz.

 

Są w nich wszyscy znajomi razem wzięci, którzy się nie znają w prawdziwym życiu. Zawsze jest w nich nieprzyjemna atomosfera, coś jakby wrogie nastawienie znajomych do mnie, pretensje itp (w prawdziwym życiu mam kilka zaufanych osob, z reszta sie nie spotykam, wiec nie mogą miec do mnie prawdziwych pretensji). W każdym śnie występują też kartki papieru i motyw tego, że wszyscy siedzą, a tylko ja wstaję.

 

W pierwszym śnie byłam z 'klasą' w kościele, bo poszliśmy ze szkoly na rekolekcje (ja nie chodzę do kosciola tak na prawdę) i tam wszyscy znajomi na kartkach napisali wredne rzeczy o mnie nie podpisując się, zebrali te kartki i dali mi, żebym przeczytała co na prawdę o mnie myślą, a ja nie mogłam sprawdzić kto co napisał, bo nie kojarzyłam charakterów pisma.

 

W drugim były te same osoby, tym razem w szkole nauczycielka robiła nam sprawdzian. Podawała takie kartki z pytaniami, które wyglądały jak lista, na ktorej były słowa, nazwiska i... dużo plówsów (coś takiego ++++++ ++++ +++). Była nieprzyjemna atmosfera. Nie znałam odpowiedzi na wybrane przez siebie pytanie, ktore brzmiało "+".

 

W trzecim jesteśmy w klasie, na wosie, patrzę na kartki w zeszycie a tam nieodrobiona praca domowa, więc narysowałam sobie kwiatek. Pani bierze mnie do tablicy, ścieram ją, biorę kredę i zapisuję słowo 'kotek'. Odczuwam, że moja koleżanka z ławki, z ktora nie mam obecnie kontaktu, jest jakby 'naburmuszona' bo ona tez nie odrobila pracy domowej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...