Skocz do zawartości

olbrzymi senny penis..


yo_pablo_gi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

 

 

Ciekawi mnie pewien symbol, który dość regularnie powtarza się w moich snach.

Otóż co jakiś czas śni mi że mam ogromnego penisa (o wiele większego niż w realu) We śnie czasami gdy jestem sam poprostu patrze na niego i czuję się dumny z jego posiadania. Czasami gdy przebywam z innymi ludzmi rozbieram się do naga i również czuje spokojne zadowolenie że jest taki duży.

Co ciekawe moja mama powiedziała mi że w przeddzień moich narodzin śniłem się jej a z tego snu zapamietała szczególnie właśnie mojego wielkiego penisa (gdy mi opowiadała to niedawno mieliśmy niezły ubaw, haha)

Co to może oznaczać?

 

Chciałbym dodać że seks nie znajduje się wysoko na mojej liście priorytetów życiowych.

Interesuję się natomist z całego serca mistyką (przedewszystkim!) oraz praktykowaniem karate.

 

Jeśli ktoś znajdzie troszkę czasu aby odpowiedzieć na moje byłbym bardzo wdzięczny

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo_pablo_gi, sadze, że Twoj penis to symbol Twojej seksualnej sfery życia. Czasami chciałbyś przeżyć kilka bardzo miłych chwil, jednak może sam się od nich odsuwasz?

Ps. z tego co zaobserwowałam, to mężczyźni często miewają takie sny; byłeś dumny więc może teraz nie jesteś? więc sen ten to może przeniesienie w tą 'chcianą' przez ciebie strefę życia?

Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2008-01-30, 10:47 ]

Oh, zapomniałabym.

To, że swojej nagości nie wstydzisz się wśród ludzi (w snach) oznacza, że nie czujesz wstydu do tego kim jesteś, jak żyjesz itp. To bardzo dobrze, wyczytuje się taką nonkonformistyczna postawę u Ciebie. Nie masz powodu do niepokoju. Pozdrawiam! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...