Jump to content

Rytuał do Anioła Cudów

olusia
 Share

Recommended Posts

RYTUAŁ DO ANIOŁA CUDÓW

WYKONUJE SIĘ OD NOWIU KSIĘŻYCA LUB W NIEZWŁOCZNYCH SYTUACJACH W KAŻDEJ CHWILI.

*9 FIOLETOWYCH ŚWIEC

*OLIWA Z OLIWEK

*WODA ŚWIĘCONA

Napisz na świecy imię i nazwisko, datę urodzenia(bez żadnych skrótów),intencję np. ''jestem w pełni zdrowa''; ''mój partner imię ,nazwisko, data ur. i ja Aleksandra ... jesteśmy szczęśliwi... itd... itp...

Następnie nasmarować świecę wodą św., oliwą od dołu do góry-to wzmacnia rytuał.

(Codziennie przez 9 dni zapalamy świecę w tej intencji).

Wypowiadamy intencję mówiąc: ''NIECH TAK SIĘ STANIE, A WIĘC TAK JEST!''; ''ZGODNIE Z WOLĄ DUSZY TEJ OSOBY(tu jej imię)''

Modlimy się do Boga Ojca, Jezusa, Maryi, Ducha Św. i dopiero wzywamy Anioła Cudów, wyobrażamy Go sobie, modlimy się i prosimy.

Wizualizujemy daną sytuację z Aniołem, jak rozświetla i rozwiązuje nasz problem, przywołujemy szczęśliwe sytuacje; a gdy dotyczy choroby, prosimy Anioła Cudów, aby wszedł w ciało chorego, rozświetlił i uzdrowił wnętrze, dane chore miejsce, całe ciało, duszę ''ZGODNIE Z WOLĄ DUSZY tej osoby''! i przesłać na dalszą drogę życia, przyszłość, przelać energię Anioła Cudów, łącząc też naszą energię zdrowia.

Następnie wizualizujemy długą i nieskończoną złotą drogę po której osoba/osoby idzie/idą do przodu, w szczęściu, zdrowiu i pomyślności.

Pomodlić się i podziękować!

Świeca ma się wypalić do końca, ogarek zawinąć chustkę higieniczną i zakopać w ziemi!

Guest Patryk8

Olu wypróbowałaś może to? Jakie efekty? Pytam oczywiście z ciekawości :) Na razie nie mam potrzeby używania rytułału

tak, działa niesamowicie skutecznie... rytuał jest do spraw beznadziejnych także oby jak najdłużej nie był potrzebny ;) niestety zdarzają się sytuacje, których wolelibyśmy uniknąć... każda sytuacja nas wzmacnia więc są potrzebne i te chwile ciężkie, a rytuał naprawdę sprawia cuda ;)