Jump to content

mój pies


OlciaAaa
 Share

Recommended Posts

Chyba muszę zacząć od tego, że dostałam 10 lat temu psa od moich rodziców. Chyba z racji tego, że byłam jedynaczką. Mieszkaliśmy w większym mieście, potem wszyscy przeprowadziliśmy się do mniejszej miejscowości rodzinnej moich rodziców. Kiedy miałam 13 lat moja mama zaszła w ciąże. Niestety.... pies był duży ja mała a rodzice nie mieli już dla niego czasu. Przyszedł dzień, że rodzice wrócili ze spaceru bez mojego psa... Powiedzieli mi,że nie może być on w domu ze względu na dziecko. Dowiedziałam się później,że go uśpili jednak nie jestem tego do końca pewna. To był wyjątkowy pies. Od tamtego czasu często mam sny, że wracamy do starego mieszkania, nie ma już mebli, ale w dalszym ciągu jest tam posłanie psa na którym leży on i ja....

Dzisiaj mi się znowu śnił, tym razem wiedziałam, że go nie ma a jednak za nim szłam, chciał mi coś pokazać, a ja starałam się dowiedzieć co się z nim stało. Kiedy dochodziłam do celu jego podróży obudziłam się, chciałabym się dowiedzieć co to oznacza. Jest to dla mnie bardzo ważne, chociaż Barona nie ma już ze mną 8 lat, nie potrafię o nim zapomnieć i załatać pustki która została. PROSZĘ O INTERPRETACJĘ, BĘDZIE TO DLA MNIE POMOCNE.

Edited by OlciaAaa
Link to comment
Share on other sites

Olcia te sny są wynikiem Twojej emocjonalnej więzi z tym psem.

Tego, że byłaś do niego bardzo przywiązana i z dnia na dzień go straciłaś.

Twoja psychika do tej pory nie potrafi się pogodzić z tą stratą, tym bardziej, że jak sama piszesz byłaś wtedy dzieckiem, a to co przezywamy w młodym wieku (szczególnie te przykre sprawy) odbijają piętno - nie tylko tak jak pisałam - na naszej psychice, ale i dalszym życiu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...