Skocz do zawartości

mój pies


OlciaAaa

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba muszę zacząć od tego, że dostałam 10 lat temu psa od moich rodziców. Chyba z racji tego, że byłam jedynaczką. Mieszkaliśmy w większym mieście, potem wszyscy przeprowadziliśmy się do mniejszej miejscowości rodzinnej moich rodziców. Kiedy miałam 13 lat moja mama zaszła w ciąże. Niestety.... pies był duży ja mała a rodzice nie mieli już dla niego czasu. Przyszedł dzień, że rodzice wrócili ze spaceru bez mojego psa... Powiedzieli mi,że nie może być on w domu ze względu na dziecko. Dowiedziałam się później,że go uśpili jednak nie jestem tego do końca pewna. To był wyjątkowy pies. Od tamtego czasu często mam sny, że wracamy do starego mieszkania, nie ma już mebli, ale w dalszym ciągu jest tam posłanie psa na którym leży on i ja....

Dzisiaj mi się znowu śnił, tym razem wiedziałam, że go nie ma a jednak za nim szłam, chciał mi coś pokazać, a ja starałam się dowiedzieć co się z nim stało. Kiedy dochodziłam do celu jego podróży obudziłam się, chciałabym się dowiedzieć co to oznacza. Jest to dla mnie bardzo ważne, chociaż Barona nie ma już ze mną 8 lat, nie potrafię o nim zapomnieć i załatać pustki która została. PROSZĘ O INTERPRETACJĘ, BĘDZIE TO DLA MNIE POMOCNE.

Edytowane przez OlciaAaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olcia te sny są wynikiem Twojej emocjonalnej więzi z tym psem.

Tego, że byłaś do niego bardzo przywiązana i z dnia na dzień go straciłaś.

Twoja psychika do tej pory nie potrafi się pogodzić z tą stratą, tym bardziej, że jak sama piszesz byłaś wtedy dzieckiem, a to co przezywamy w młodym wieku (szczególnie te przykre sprawy) odbijają piętno - nie tylko tak jak pisałam - na naszej psychice, ale i dalszym życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...