Jump to content

nowenna do Św. Judy Tadeusza

olusia
 Share

Recommended Posts

Nowenna do Św. Judy Tadeusza w sprawach beznadziejnych i trudnych.

NOWENNA DZIEWIĘCIODNIOWA

Aby przenajświętsze Serce Pana Jezusa było otoczone chwałą, miłością i wspaniałością teraz i na wieki wieków Amen

Aby przenajświętsze Serce Pana Jezusa było otoczone chwałą, miłością i w każdym Tabernakulum aż do końca czasów. Amen

Św. Judo Tadeuszu proś za nami i wysłuchaj prośby nasze. Niech będzie błogosławione i uwielbione Serce Pana Jezusa. Niech będzie błogosławione i pozdrowione Niepokalane Serce Maryi… Niech będzie pozdrowiony błogosławiony Św. Juda Tadeusz na całym świecie i w wieczności. Amen. Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

Ta nowenna musi być odmawiana przez 9 dni 6x dziennie. W każdy Kościele musi być pozostawione 9 egzemplarzy nowenny na każdy dzień nowenny. Nigdy się jeszcze nie zdarzyło aby jakaś intencja nie została wysłuchana.

honor: codziennie będąc w Kościele należy zostawić 9 kopii treści nowenny, aby inne osoby również mogły skorzystać.

iwanov: zamieściłam nowennę w tym dziale ponieważ nie umiałam znaleźć bardziej odpowiedniego...

seid: z błędem czy nie błędem ważne, że działa, jeśli chodzi o życie i zdrowie człowieka, to Ta nowenna jest mistrzowska (własne doświadczenia). Jesli uważasz, że błąd istnieje to proszę napraw go ;P

pozdrawiam

dostałam osobiście taką wersję jaką podałam więc podzieliłam się doświadczeniami. nie wykluczam, że są inne lub podobne wersje