Jump to content

buty, szczęśliwa para


agusia9005
 Share

Recommended Posts

Często miewam sny, w których pojawiają się symbole. Tak jakby mój umysł chciał mi coś podpowiedzieć zanim wydarzy się coś, co w jakiś istotny sposób wpłynie na moje życie, więc bardzo proszę o interpretację,( bo przeważnie jest to coś złego....)

 

Wszystko dzieje się w domu mojej babci na wsi. Zobaczyłam przez okno moją koleżankę leżącą z chłopakiem na ławce na boisku przed domem. Była szczęśliwa, rozmawiali śmiali się i widać było po prostu, że się kochają. Kidy ich zobaczyłam chciał pobiec szybko do nich, ale zatrzymała mnie mama, zaczęłyśmy sie kłócić. Nie pamiętam dokładnie przebiegu kłotni, ale zatrzymała mnie bo nie miałam na sobie butów lub dlatego że nie były odpowiednie. Podchodzimy razem do dużej szafki i szukamy innych wyrzucając wszystko. Ja znalazłam kilka bez pary i przez chwile sie im przyglądałam. A ona tylko krzyczała. Kiedy nie znajdujemy w końcu tych których szukałyśmy (A były to chyba jakieś jasnoróżowe na obcasie) słyszę jej słowa: "nie ma ich- to musisz zostać w tych co masz na sobie". W tym momencie patrzę na swoje nogi i widzę jakieś zwykłe stare szmaciane buty....

 

Jeżeli chodzi o moje relacje z mama to nie są one rewelacyjne, mama często narzuca mi swoja wole i jest nadopiekuńcza, ale dogadujemy sie na tyle, żeby jakoś funkcjonować pod jednym dachem. A co do koleżanki to moja dobra znajoma (niezbyt bliska) i lubię ja. Bywa trudna, ale poprawia mi humor zawsze swoją spontanicznością i poczuciem humoru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...