Jump to content

Dwa straszne sny


Franekl85

Recommended Posts

Witam, nie dawno zerwałem Z dziewczyną po trzech latach związku, od tamtej pory śnią mi się straszne rzeczy. Chodzi mi tu o dwa sny, pierwszy to było zaraz po rozstaniu, śniło mi się że załamany piłem ze kolegami w lesie, w tym czasie popsuł mi się telefon, gdy wróciłem do domu dowiedziałem się że moja była dziewczyna chciła się ze mną zobaczyć, porozmawiać i w drodze do mnie napadły ją psy i dotlkiwie pogryzły, wylądowała w szpitalu. dodam że jej najwiekszym lękiem są bezdomne psy bo kiedyś ją taki napadł tyle że, nic się nie stało.

drugi znacznie krótszy. gdy wszedłem do domu w nocy, ujżałem w kuchni dwa czarne, ruchome obłoczki, to były duchy(chyba) popatrzyłem na nie a one rzuciły się na mnie i zaczeły mną miotać bułem zupełnie bezradny.

Pomóżcie proszę bo te sny się powtarzają a mój stan psychiczny i tak juz mocno nadwyrężony pogarsza.

Link to comment
Share on other sites

Sen wyraża poczucie odpowiedzialności za nią, pewną troskliwość; cechy które zdążyły się u Ciebie wykształcić przez te trzy lata, czy stan psychiczny do którego po prostu przywykłeś. Skoro zerwałeś, przyjmuję że powód był poważny i rzeczywiście nie chciałeś tego dłużej ciągnąć oraz że nie chodzi tutaj o "danie chwilowej nauczki".

W miarę oswajania sie z sytuacją, sny o takim zabarwieniu miną, choć może się zdarzyć, że ta osoba już na zawsze zagości w Twojej podświadomości i jej pojawienie się będzie zwiastowało określone wydarzenia w Twoim życiu, ale to już inna bajka i bardziej taka "na później".

W drugiej wizji zdaje mi się, że chodzi o wyrzuty sumienia. Nie jest powiedziane, że dotyczą one tej dziewczyny, ale skoro Ty tak kojarzysz - dla mnie to jest najlepszy powód, aby sny powiązać. Jeżeli czujesz, że nie jesteś wobec niej w porządku, napraw to. Przeproś, jeżeli istnieje taka potrzeba lub spokojnie porozmawiaj - nie mam na myśli powrotu do niej, po prostu spróbuj uzdrowić relację. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...