Jump to content

Wilki - sen powtarzajacy sie, prosze o interpretacje

dominika_84
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Snia mi sie wilki- duze, okropne, zle i najezone z wyszczerzonymi klami. Wilki gonia mnie w ciemnym lesie a ja uciekam przed nimi. Ten sen mialam juz w ostatnich kilku dniach dwa razy. Dokladne widac ich duze zeby- pelne zlosci, sa atakaujace. Ja uciekam przed nimi na drzewo ale moja ucieczka jest ciezka. Wchodze na drzewo ale zeslizguje sie z niego, uciekam przed nimi ale ciagloe czuje ich oddech na sobie. Nie robia mi krzywdy ale jest ich wiele- stare wilczyska i mlodsze wszystkie zle i atakujace. Oprocz mnie w snie pojawiaja sie inni ludzie- w pierwszym snie byly moja dwie koleznaki ze studiow ktore razem ze mna chca sie schronic przed nimi. W drugim snie uciekam z kilkorgiem nieznanych mi ludzi w nocy przez ciemny las. Zlapalam jednego rozwscieczonego wilka za pysk i scisnelam mu szczeka z jego klami- nie ugryzl mnie bo bylam silna ale wiedzialam ze igram z czyms bardzo zlym. Po tym snie od rauz sie obudzilam i nie moglam juz zasnac. W koncu zasnelam i wilki juz mi sie nie snily.

dodam ze nie ogladama zadnych filmow o wilkach ani wilkolakach i nie mam tez zadnych zlych sasiadow jak podaja senniki. Co to moze oznaczac??

Wilki snia mi sie zadko - wydaje mi sie ze jest to pierwszy sen ktory tak mnie przerazil i nie opamietam wczesniej takich snow z ich udzialem.

Prosze o pomoc w internpretacji.

pozdrawiam,

Dominika

Witam!

Wilki wbrew sennikom nie mają nic wspólnego z sąsiadami. Są to dzikie zwirzęta i tu trzeba się dopatrywać interpretacji. A mianowicie oznaczają zwierzęcą- dziką część naszego człowieczeństwa. w twoim śnie mogą oznaczać jakąś agresję (słowną- chwytanie wilka za pysk) z którą doskonale sobie radzisz mimo że się boisz. Obawiam sie że chodzi o plotki ( koleżanki ze studiów i inni ludzie) dotyczące Ciebie albo Ciebie i twoich koleżanek lub żródło pochodzenia tych plotek mogą być osoby ( nie koniecznie te koleżanki) związane ze studiami. Rozwiązanie jest proste stanowcza i silna postawa ukruci to skutecznie.

Pozdrawiam:

Sławomir

Tak, to ma sens. Z pewnymi ludzmi na studiach mialam niemile sytuacje. Ogolnie panowala zazdrosc i wyscig szczurow w mojej grupie. Ostatnio zastanawialam sie nad powrotem na studia na doktorat i pojawily sie te sny. Mysle ze swoim entuzjazmem w rozmowie i poczuciem szczescia i spelnienia moze znowu kogos rozdraznilam albo wzbudzilam znowu zazdrosc. Zawsze radzilam sobie z takimi ludzmi silna postawa. Dziekuje ze pomoc w interpretacji. pozdrawiam