Skocz do zawartości

kilka snow, ale jeden nie typowy


karami

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :mruga: snilo mi sie kila snow ostaniej nocy pamietam je szczatkowo, ale przed zasnienciem probowalam sie skupic ja jednej rzeczy a raczej osobie, bo poszukuje odpowiedzi. W sumie on mi sie nie snil ale snilo mi sie ze ktos pisal po angielsku housewife - co znaczy gospodyni domowa, a nastepnie sie przebudzilam, po za snieciu:spie_na:, ( prawde mowiac to nie bylo snienie to jest cos jak na pol, tak jakby sen ale wiem co sie dzieje w kolo) snila mi sie cala msza w kosciele, ksiadz proboszcz z mojego rodazinnego miasta, moja siostra obok, ona odczytywala z pisma swietego, ale ja siedzilam w dziwnej pozycji, jak na lezaku, to byla jakas uroczystosc, ksieza zartowali do mikrofon.

Dziwne bo dawno nie snilam o kosciele, ale moja siostra i rodzice czesto sie w nich pojawiaja :), a nie mieszkam w Polsce.

 

Jezeli ktos moglgospodyni domowaomoc choc troszke zinterpretowac ten sen!!!!

Dziekuje bardo :_usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

wyadaje m sie to dosc jasne. chcesz zeby cos spelnilo sie, myslisz o kims i poszukujesz odpowiedzi. modlitwa w kosciele oznacza wysluchanie prósb i modlitw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co dla nas może oznaczać kościół - miejsce zamieszkania Boga czyli naszą duszę. Zwróć uwagę na swoją pozycję leżyysz na leżaku - w przypadku swiątyni jest to raczej pozycja lekceważąca może to świadczyć o tym że twoje życie duchowe ostatnimi czasy trochę podupadło. Dodatkowo Kapłan moze wskazywać na twojego Ojca-(może jakaś wiadomość - czytanie przez siostrę), a może jakaś uroczystość rodzinna ślub, komunia.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...