Jump to content

Szerszeń


Atheo
 Share

Recommended Posts

To dla mnie ważne, takowy prześladuje mnie od kilku dni, nie widziałam go tylko ja wiem więc że jest prawdziwy. Czy ten owad może coś symbolizować?

Link to comment
Share on other sites

Guest Patryk8

Czy dobrze rozumiem. Prześladuje Cię owad? Może to nie są te same owady, a teraz ich wszędzie dużo więc możliwe, że są tam gdzie ty i nie śledzą Cię :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, co szerszeń oznacza, ale radziłabym mniej się przejmować jego symboliką, a lepiej kupić spray na owady. Ukąszenie ponoć jest nieprzyjemne ; )

Link to comment
Share on other sites

Guest Dharma

nie widziałaś go jednak uważasz ze to szerszeń ?? dlaczego akurat szerszeń? domyślam że słyszysz donośny dźwięk.. tak jak u pszczół ale głośniejszy.. ten dźwięk może mieć związek z czarka korzenia (jeśli pójdziemy w stronę energetyki) Może sie w ten sposób pojawiać jego dysharmonia - Strach i poczucie winy ... brak stabilności.. informacje te zebrałam z neta np z tej stronki -->Czakramy – poziomy Twojego ?ycia. Rozwój i ?wiadomo??

 

wystarczy poszperać

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Widziałam tego owada, panicznie boje się ich i rozpoznam z kilometra poszczególne, gwarantuje Ci jeszcze że to był ten sam owad. Ale mniejsza, bo już wiem co to było...

Link to comment
Share on other sites

Panicznie boję się pająków... Kiedyś jednego wyrzuciłam przez okno i on wrócił. Jestem pewna, że to ten sam! Nikt mi oczywiście nie wierzył, bo "jestem przewrażliwiona". Może faktycznie niepotrzebnie obdarzamy nasze strachy jakąś nadprzyrodzoną mocą, czy inteligencją. Szczerze mówiąc, to ja jestem skłonna widzieć pająki w każdej drobince kurzu, która przetoczy się po podłodze pod wpływem przeciągu. Tak więc moja rada (mało humanitarna): ukatrupić gada!!! (owada w sensie :D )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...