Jump to content

Szerszeń

Atheo
 Share

Recommended Posts

To dla mnie ważne, takowy prześladuje mnie od kilku dni, nie widziałam go tylko ja wiem więc że jest prawdziwy. Czy ten owad może coś symbolizować?

Guest Patryk8

Czy dobrze rozumiem. Prześladuje Cię owad? Może to nie są te same owady, a teraz ich wszędzie dużo więc możliwe, że są tam gdzie ty i nie śledzą Cię :)

Nie wiem, co szerszeń oznacza, ale radziłabym mniej się przejmować jego symboliką, a lepiej kupić spray na owady. Ukąszenie ponoć jest nieprzyjemne ; )

Guest Dharma

nie widziałaś go jednak uważasz ze to szerszeń ?? dlaczego akurat szerszeń? domyślam że słyszysz donośny dźwięk.. tak jak u pszczół ale głośniejszy.. ten dźwięk może mieć związek z czarka korzenia (jeśli pójdziemy w stronę energetyki) Może sie w ten sposób pojawiać jego dysharmonia - Strach i poczucie winy ... brak stabilności.. informacje te zebrałam z neta np z tej stronki -->Czakramy – poziomy Twojego ?ycia. Rozwój i ?wiadomo??

wystarczy poszperać

pozdrawiam

Widziałam tego owada, panicznie boje się ich i rozpoznam z kilometra poszczególne, gwarantuje Ci jeszcze że to był ten sam owad. Ale mniejsza, bo już wiem co to było...

Panicznie boję się pająków... Kiedyś jednego wyrzuciłam przez okno i on wrócił. Jestem pewna, że to ten sam! Nikt mi oczywiście nie wierzył, bo "jestem przewrażliwiona". Może faktycznie niepotrzebnie obdarzamy nasze strachy jakąś nadprzyrodzoną mocą, czy inteligencją. Szczerze mówiąc, to ja jestem skłonna widzieć pająki w każdej drobince kurzu, która przetoczy się po podłodze pod wpływem przeciągu. Tak więc moja rada (mało humanitarna): ukatrupić gada!!! (owada w sensie :D )