Skocz do zawartości

podgladacz, zaciekawienie i guz mozgu ;/


dark_moon

Rekomendowane odpowiedzi

moj blok laczyl sie pod katem ostrym z innym blokiem. Moje okna byly blisko wierzcholka i naprzeciw mnie w odl. 1m byly okna mieszkania w ktorym mieszkal pewnie chlopak. byl to chlopak, ktorego widzialam w autobusie i oboje wpadlismy "sobie w oko". Pamietam ze byl slonczny poranek. Bylam w pizamie w moim pokoju i w tym pokoju chcialam sie ubrac. Gdy zobaczyl to wszystko przez swoije okno ten chlopak probowal mnie podgladac... Gdy to spostrzeglam probowalam zaslonic zaluzje firanke zaslonke, ale mimo ze mialam zamkniete okno on sie wychylil i nie wiem w jaki sposob ale odslanial zaluzje firanke, zaslonke. Najpierw sie bardzo balam a pozniej spodobalo mi sie. Rozebralam sie do naga i patrzylam sie na niego i wkoncu otworzylam okno i wpuscilam go do mieszkania... pozneij nic nie bylo :P

 

Popoludniu maialm isc do lekarza. Ostatnio miewam przykre bole glowy i w snie mialam robiony rentgen glowy. Okazalo sie ze mam guza, ale nie zlosliwego. Lekarza proponowali mi operacje, powiedzieli ze zrobia otwor w czaszce, mimo wszystko zgodzilam sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego snu nie rozumiem do końca. Czyli znacie się? Jak często się widujecie?

 

Co do snu drugiego - nie ma obaw. To tylko efekty Twojego rozmyślania nad wynikami niezrobionych jeszcze badań. Nie bój się, takie sny biorą się właśnie z niepewności/strachu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie znamy sie :)

widzielismy sie tylko w autobusie, mieszkamy razem na osiedlu ale sie nie znamy. Poczulam cos do niego i on tez ciagle sie na mnie patrzyl w autobusie. Poczulam cos dziwnego tak jakbysmy byli sobie pisani... cos w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

Czyli sumując moje rozmyślania mogę Ci powiedzieć, że nie jesteś Jemu obojętna. :grin:

Po śnie widać, że facetów zwabiasz otoczką tajemnicy, którą wkoło siebie roztaczasz. To, że chłopak zobaczył Cię nago nie ma powiązania z jego czy Twoimi fantazjami erotycznymi, ale ukazuje, że chciałby on zobaczyc Cie taką jaka jesteś naprawdę. Podglądał Cię ubraną, ale oglądanie kogoś, kto nie jest sobą nie jest ani miłe ani fajne. On chce zobaczyć Ciebie będącą sobą, nie wstydzącą się tego, jaka jesteś.

Zasuwałaś zasłonkę, czyli do końca nie jesteś pewna tej znajomości. "A co, jesli on sie ze mnie naśmiewa?" Takie myśli odrzuć od razu, bo najpiękniejszą kobietą, jest kobieta pewna siebie.

To, że wpuściłaś go do mieszkania może znaczy, że kiedyś w realu też go wpuścisz? :grin: Musisz jednak nabrać nieco pewności siebie. To się opłaca!

Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogłam.

 

ps. wyglada mi na to, jakby on czekał na jakiś znak.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :*

chcialabym zeby tak bylo, ale to ze go spotkam znowu jest malo prawdopodobne. Mimo ze mieszkamy obok siebie nigdy wczesniej go nie widzialam ;/

 

[ Dodano: 2008-02-05, 00:13 ]

oprocz tego zdarzenia oczywiscie :P.

Nic o nim nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...