Skocz do zawartości

sen z Michaelem Jacksonem !


catherine77

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się że przeprowadziłam się do domu, bardzo bogatego bo był w nim bardzo drogi wystrój i że na środku pokoju bardzo namiętnie całowałam się z... Michaelem Jacksonem. Przytulalismy się. Pocałunek zainicjował on. Nie wiem czy to istotne, ale to co mi się najbardziej w tym śnie rzuciło to to, że... on mi bardzo głęboko język wkładał. Proszę o interpretacje, bo tego niestety w żadnym senniku nie znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy sen. Chce na niego odpowiedziec bo mi rowniez sni sie Michael baaaardzo czesto. OD jego smierci sni mi sie kilka razy w miesiacu. Wczesniej tez mi sie snil ale teraz mam go ciagle w snach. Krotko przed smiercia snil mi sie jako czlowiek chory- o watlym zdrowiu, ledwo chodzil, byl malomowny i wygladal na czlowieka bardzo starego - te sny mne przeraqzaly a potem on umarl. JEstem jego wielka fanka wiec rozumiem skad biora sie te sny. MArtwilam sie nimi bardzo bo mialam bilety na jego koncert w Londynie i balam sie ze cos mu sie stanie. I stalo sie najgorsze. Potem snil sie dlugo po smierci jako szczesliwy mlody czlowiek, czesto w snach bywalam z nim na kolacji, albo szukalam go w wielkim hotelu, albo tanczylam z nim razem na scenie, rowniez go calowalam i przytulalam sie do niego. To bylo cos bardzo niewinnego i czystego, milosc platoniczna, romantyczna - taka jaka zawse czulam do niego. Od kiedy sni sie w sposob dobry mam juz mniejsze obawy o jego dusze i szczescie. Wiem ze jest szczesliwy i ze jeszcze go spotkam. Uwielbiam wszystkie dobre sny z nim zwiazane bo sa tak realne ze po obudzeniu czuje jeszcze jego dotyk albo jego usmiech mam w glowie przez caly dzien!

W twoim przypadku mysle ze rowniez lubisz muzyke Michaela i jego smierc mogla cie zszokowac. JA bylam zdruzgotana i jak pomysle ze juz mija prawie rok od tego wydazenia lzy wciaz cisna mi sie do oczu i bol pozostal wciaz tak samo wielki i nieugaszony. Jak mozna tak kochac czlowieka ktorego nigdy sie nie spotkalo? Odpowiedz jest prosta- ja Michaela spotkalam wielokrotnie w innych wcieleniach i wierze ze jego osoba jest polaczona ze mna wiezia uksztaltowana wiele wiekow temu. Magiczne uczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kobiety, kobiety żebym ja stary chłop musiał wam wyjaśniać takie oczywistości!

Proszę nie odczytywać tego za złośliwość ale jak wam wyjaśnie same stwierdzicie że mam rację.

Usta dla kobiet mają bardzo duże znaczenie stąd podkeślanie ich urody - malowanie a nawet czasem powięszanie. Od dawien dawna ozanaczają wargi sromowe ale ze względu że chodzenie z przyrodzeniem na wierzchu jest nie akceptowane w wiekszości kultur malowane są wargi ust - zgodnie z zasadą "jak na górze tak na dole". Co oznacza głęboko wsadzony język podczas pocałunku chyba wyjaśniać nie muszę.

A co do domu to jest twoje wnętrze - twoja przestrzeń duchowa a skoro jest ładna i bogata - gratuluje!

Pozdrawiam:

Sławomir

Edytowane przez Slawomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt symbolika ust jest oczywista i jezyka itd ale rownie dobrze mogl sie snic kolega z podworka albo dawna milosc z podstawowki. Michael ma tu szczegolne znaczenie - jesli dla danej osoby jest kims szczegolnym dlatego pojawia sie w snach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...