Jump to content

Chłopak ???

iliaanaaa
 Share

Recommended Posts

witam serdecznie. Bardzo proszę o interpretację snu, jest to dla mnie bardzo ważne.

otóż wyjaśnię na początku pewną sytuację.

Jest w moim życiu pewien chłopak który bardzo mi sie podoba.... już przez kilka lat, tak ta sprawa ciągnie się latami lecz ja nic nie zrobiałm w tej sprawie, jesteśmy tylko na "cześć" i tyle.

Jego mame poznałam na pielgrzymce w te wakacje i jest bardzo fajną kobietą, złapałam z nią taki język jakby sama była moją mamą.

Moi rodzice nie znają jego rodziców. i teraz sen :

" Jego rodzice przyszli do moich rodziców do naszego domu na obiad, ponieważ w moim śnie byli oni przyjaciółmi. A ja czekałam własnie na Kamila, lecz on nie przyszedł, napisałam mu sma_a nie odpisał, a potem mama Kamila przyszła i powiedziała mi że Kamil nie ma ochoty się ze mną widziec ponieważ za mną nie przepada, krótko mówiąc mnie nie lubi, tylko nie umie powiedzieć tego wprost"

i w śnie po słowach jego matki ze on mnie nie lubi, obudziłam się i już nie mogłam ponownie zasnąć w zasadzie zaczęłam płakac, poniewaz on naprawde dla mnie wiele znaczy..

Bardzo proszę co może oznaczać taki sen ???

Czy to może byc prawda czy przeciwieństwo??? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Ilona :)

Witam!

Cóż znaczy ten sen - NIC to są obrazy twoich obaw i lęków nie jest to sen proroczy jezeli chodzi ci o to. Co do Kamila "czy widziałaś aby pułapka goniła mysz" cierpliwości.

Pozdrawiam;

Sławomir