Jump to content

straszny sen

newolka
 Share

Recommended Posts

Bardzo prosze o interpretacje snu mojemu narzeczonemu to sie snilo ze wchodzil po gorze piachu czarny piasek nawet za paznokciami mial i wdrapal sie na szczyt i widzial mnie w sukni slubnej ale ta suknia byla od polowy brudna w piachu tym ciemnym ja stalam i rozgladalam sie szukajac go chcial krzyknac ale nie mogl i byly tam stoly zastawione a na talerzach piach wogole to wszystko stalo w tym piachu wszedzie dookola piach. Boje sie ze to cos strasznego oznacza a wczoraj w moje urodziny dostalam pierscionek zareczynowy mam lzy w oczach wisi cos w powietrzu prosze o pomoc pozdrawiam serdecznie Agnieszka.

Faktycznie, ma wydźwięk budowania zamków na piasku. Suknia jednak była brudna do połowy a nie cała- możliwe, że wasze przesuną się nieco w czasie.

Ale prosze mi powiedziec czy ktos umrze?? czy to tylko chodzi o cierpliwe czekanie cos wiecej moge sie dowiedziec bardzo prosze jestem niespokojna....

Ależ nie ma w tym śnie nic na temat śmierci...Dotyczy planów ślubnych. Wygląda mi to na opóźnienie planów z powodów finansowych prawdopodobnie.

Witam!

Dla uspokojenia powiem że wchodzenie pod górę to bardzo dobry znak.

Co do piachu symbolizuje materię - uprawę roli lub pracę - pieniądze i tu bym się zgodził z Atapi chyba będą problemy z dopięciem wszystkiego pod względem finansów - narzeczony musi się solidnie napracować .

Pozdrawiam:

Sławomir

dziekuje dodam jeszcze nie wiem czy to zmienia poglad na sen ze narzeczony wdrapujac sie widzial za swoimi paznokciami piach ten czarny,,,,, i przejal sie bo mamie jego tez sie snilo podobnie tylko ze ona wchodzila wchodzila ale na gore nie weszla obsuwala sie po czarnym piachu i po miesiacu zmarl ojciec i boi sie ze jemu cos sie stanie hmm tym bardziej ze niedlugo ma miec robione badania tomografie glowy i ma zle mysli.......... nie chce zeby cos zlego sie stalo bardzo dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam

Czy możesz podać imię i wzrost narzeczonego? Mogę sprawdzić jaki jest jego stan zdrowia, ale to już nie ze snu. Oczywiście tylko w tedy jeśli Ty i narzeczony życzycie sobie tego :)