Jump to content

Rzeka, ukochana i cmentarz


totalover
 Share

Recommended Posts

Witam, mam problemy z moja ukochaną podejżewam ze kogos ma innego i po prosilem duchy o jakis znak i taki sen mi sie snil:

Calości zaczyna się od ryb nastepnie biore broń chociaż z nią nic nie robie i jestem nagle w innym miejscu i gonie moja ukochana bo chciałem ją pocalować wyżuciłem broń i przez rzeke za nia bieglem woda byla czysta i to byla mala rzeczka (płytka ale szeroka) potem znajdujemy się nagle na cmenatrzu i na grobie był napis jedyne co pamietam to bylo na nim coś 2 lata napisane w każdym razie był to grób jakiegoś Klaudiusza który eh może to dziwnie zabrzmi został zabity przez rodziców w piekarniku.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Żartownisie z tych twoich duchów ale odpowiedź perfekcyjnie dokładna.

Ciekaw jestem czy ty byś nie uciekał jakby goniła cię twoja ukochana z giwerą w ręku i zapewniała że chce cię pocałować? Rzeka odzwierciedla twoją postawę wobec tej dziewczyny czyli dużo słów ale głębi to tam nie ma co do cmentarza i grobu tak może zakończyć się wasza znajomość przyczyna - pieczenie dziecka w piekarniku brzmi mniej więcej tak - już cie nie kocham bo nie do twarzy mi w czerwonym. Ale żebyś nie miał złudzeń to ty szukasz pretekstu a to ona podnie tego ofiarą. Co z tym zrobisz to już twoja sprawa.

Co do duchów chętnie bym z nimi pogadał.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Bo było mi ciężko z nia biec za ukochaną jeszcze jeden fakt zanim bylismy przed grobem ona przebiegla po nim i ja też może to coś tez znaczy

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Świadczyć to moze o tym, że wahasz się co do jej osoby masz "argumenty" ale je odrzucasz. Co do grobu świadczy to niposznowaniu przeszłości, może warto zapomnieć o niesnaskach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...