Jump to content

przemeblowanie pokoju

karolinna
 Share

Recommended Posts

Od kilku nocy mam sny o przestawianiu mebli w pokoju. W każdym pojawia się mój brat.

Śni mi się, że jestem w domu. Dzielę pokój z bratem, lub mamy osobne.

Jeżeli mamy jeden wspólny, to chcę go przemeblować. Właściwie sama nie wiem dlaczego. Nie znam konkretnej przyczyny tego zamiaru, ale czuję, że po prostu musi być coś zmienione. Planuję gdzie będą stały poszczególne segmenty, łóżko. Ostatnio we śnie dostałam nowe szafki i zastanawiałam się, gdzie je postawię.

Kiedy mamy osobne pokoje to chcę się zamienić, przenieść swoje meble do jego pokoju i odwrotnie. Potem rozmyślam się. Dochodzę do wniosku, że jednak lubię swój pokój i nie chcę się zamieniać.

Czy może mi ktoś pomóc w interpretacji tych symboli?

Czy odnoszą się do mojej przestrzeni życiowej i jakiejś potrzebie zmian?

Witam!

Fajny sen bardzo "uprządkowany"

Koncząc żarty słowne jesteś na etapie zmian w swoim życiu coś w Tobie mówi "karolino coś z tym zrób". Spójrzmy czego to może dotyczyć moim zdaniem coś w relacjach z twoim bratem jest nie "halo" wiesz paterząc na to że najpierw chcesz się z nim zamienić na pokoje a później zmieniasz zdanie wnioskowałbym że coś mu obiecałaś ale słowa nie dotrzymałaś stąd ta podświadoma chęć zmiany w twoim pokoju - życiu.

Pozdrawiam:

Sławomir

Witam :)

Co do relacji, to pozostawiają wiele do życzenia. Nie potrafimy się porozumieć. I niestety zdarzają się sytuacje, o których napisałeś.

Dziękuję za odzew.