Jump to content

opera, woda płynąca ulicami, most


222
 Share

Recommended Posts

Witam :)

 

Dziś śniło mi się, że występowałam w operze. Chyba śpiewałam. Ludziom występ się podobał, klaskali. Następnie po spektaklu udałam się do domu. Na dworze było pochmurno. Gdy tak sobie szłam, woda nie wiadomo skąd zaczęła płynąc ulicami. Była czysta i płytka. W oddali spostrzegłam, że robotnicy robią drewniane mosty na rzece( która w rzeczywistości nie znajduje się w tym miejscu), która płynęła nieopodal. Pomyślałam sobie, że w końcu robią te mosty, bo powinny być tam zawsze. Gdy podeszłam bliżej zauważyłam, że rzeka jest dość głęboka i rwąca. Nawet nie zauważyłam kiedy zrobiło się ciemno. Stanęłam na jednym z mostków, zrobiłam krok w przód i chciałam przejść na drugą stronę. Obejrzałam jednak ten most i stwierdziłam, że jest zbyt niebezpiecznie, by po nim przejść. Były w nim wąskie szpary. Pomyślałam sobie, że gdyby były na nim barierki to bym po nim przeszła. A tak poszłam w bok i poszłam dalej. Coś mi się jeszcze śniło dalej, ale już nie pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Kiedyś ktoś pomógł mi w interpretacji snu z mostem w roli głównej też był drewniany a więc w ramach rewanżu.........

Piękny sen rzekłbym malowny duszą artysty i tu nie żartuje. Sądząć ze snu masz duszę artysty, wrażliwą i delikatną nie wiem czy chodzi o śpiew ale nie wykluczam napewno to co tworzysz ludziom się podoba (oklaski), ale, jest zawsze jakieś ale, brak ci pewności siebie. Symbolika twojego snu jest piękna ale wyjaśniając po symbolu. Powrót do domu po sektaklu zwróć uwagę w jakim możesz być nastroju - niosą cie oklaski publicności, ty nie idziesz ty lecisz i oto pod twoimi nogami pojawia się woda - symbol życia ( za chwilę powtórzony) i co dalej abyś nie zmoczyła swoich stóp budują ci most - most to symbol przełomu droga nad wodą - pokonanie przeszkód drewniany wskazuje na jego surowość prostotę - to jest odniesienie do twojego talentu jest jeszcze do oszlifowania, rzeka symbolizuje życie - twoje życie i zamiast przejść na drugą stronę ( wykorzystać dany ci talent) ty stwierdzasz, że nie, bo ja się boję, może jak by mi ktoś pomógł - te barierki których nie ma, może wtedy, ale przeciesz te dziury - dziury to ty szukasz, otóż ja jestem tą twoją barierką idź dziewczyno bo sie marnujesz, idź a znajdą się ludzie, którzy ci pomogą - pracujący robotnicy. Nie patrz do tyłu ani na boki jesteś stworzona do tego aby słuchać aplauzu publiczności.

P.S.

Jestem pierwszy w kolejce po autograf.

I jeszcze jedno teraz i ja zrozumiałem swój sen dzięki Tobie tylko ja sie już znalazłem.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Witam :) I dziękuję za pokrzepiający komentarz

 

Nie powiem, aż wbiło mnie w krzesło po przeczytaniu tego co napisałeś. Poważnie mówię, bo w życiu bym nie pomyślała o jakiś zdolnościach, a w szczególności artystycznych. Nie rysuję, nie maluję, a tym bardziej nie umiem śpiewać. Nie mam pojęcia co mogłoby to być. Dalsza część opisu jest prawdą. To daje do myślenia.

Jakby co autograf będzie

 

również Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam!

A jak z pisaniem i kunsztem słowa.

Jezeli masz ochotę podaj mi swoja datę urodzenia może uda mi się coś "wygrzebać"

P.S.

A co odnośnie twoich talentów mówią inni?

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Odnośnie pisania to się za bardzo nie wyróżniałam,chociaż jak twierdzą inni potrafię dużo gadać :). I to tyle w tej kwestii.

Edited by 222
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...