Jump to content

Pozytywne Duchy


Negai
 Share

Recommended Posts

Witam, ostatnio zaczęłam czytać trochę na tym forum, i doszły mnie słuchy że istnieje coś takiego jak pozytywny duch. Cóż... prawdę mówiąc już to wiedziałam, ale nie wiem dokładnie o co w tym chodzi. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć? Mam parę pytań... a więc po pierwsze- Co to jest/kto pozytywny duch? -Jakich ludzi ,,nawiedza"?- Czy da się go przywołać, jak tak to jak?- W czym może pomóc/zaszkodzić?

 

To wszystkie moje pytania, proszę o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że pozytywne tz dobre duchy istnieją. Duchy to są odzwierciedlenia istot, ich energii itp. Uważam, ze to jest jak z ludźmi . Są dobrzy jak i źli. Wydaję mi się, że ja mam coś w stylu dobrego ducha. Dużo on pomaga, oj dużo.

W dzieciństwie miałem problemy z orientacją w terenie. Na obozach bywać lubiłem... Co za tym idzie parę razy poważnie się zgubiłem. Pamiętam jak mieliśmy czas wolny w lesie na biwaku. Ja odszedłem trochę w las i sru... Gdzie ja jestem, gdzie mam iść, czy mnie znajdą? Usłyszałem coś, a że jestem panikantem to zacząłem uciekać w przeciwnym kierunku. Po paru minutach patrze a tu namioty :) Inna sprawa za czasów szkolnych. Nauczyciele brali do odpowiedzi - standard.Nic nie umiem, bo średnio mi się chciało uczyć. Nauczyciel zadaje pytanie, mimo tego, że nic nie wiem w głowie zaczyna świtać jakaś odpowiedz. Mówię ją i się okazuje ze jest poprawna :P (Wiele razy mi się tak zdarzyło) Czasem zaś myślałem, że potrafię czytać w myślach O_o Wyda się to głupie, ale znów czasy szkoły. Nauczyciel omawiając tematy czasem zadaje jakieś pytania. Oczywiście nikt nie odpowiada na nie, ja zaś w myślach mam odpowiedź. Po chwili nauczyciel mówi identycznie to, co sobie pomyślałem chwilę przedtem.

 

"-Jakich ludzi ,,nawiedza"?- " - Hmm ciężko powiedzieć . Osobiście jestem ateistą. Nie wierze w boga. Jestem raczej dość przeciętny, tylko troszkę zamknięty w sobie.

 

Czy może pomóc? - Mnie pomaga i to bardzo. Czy szkodzi? - raczej nie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...