Jump to content

JA Waga - ON Waga ;)


Julia177
 Share

Recommended Posts

Tylko na dobre i to na chwilę. W pierwszej fazie znajomości ta para nigdy się nie rozstaje. Obydwoje są uroczy i uwodzicielscy. Nikt tak jak Waga nie potrafi oczarować bliźnich. Gdy im się spodoba "obiekt" płci przeciwnej zdobędą go: gracją, sprytem i odpowiednią taktyką.

Dwie Wagi na początku łączy silna namiętność i niesamowita wzajemna fascynacja. W pewnym sensie widzą w partnerze "swój obraz i podobieństwo", co jeszcze bardziej powoduje ich zachwyt. Wagi są bowiem próżne i powierzchowne. Razem będą spędzać czas mile i beztrosko. Potrafią ująć bliźnich i to płci obojga. Ich dziecięca radość, subtelność i zrównoważenie przyciąga do nich ich wielu nowych zwolenników. Wbrew pozorom nie rywalizują ze sobą, każde z nich potrafi się w porę wycofać i dać miejsce do popisu partnerowi.

Niestety sielanka ta nie trwa zbyt długo. Przychodzi bowiem czas podsumowania i refleksji. Okazuje się, że to, co ich łączyło to tylko fascynacja. Po jakimś czasie wspólnego życia przekonują się, że są sobą zmęczeni. W łóżku sytuacja wygląda podobnie: prawdziwy słomiany ogień.

Nie jesteście parą na dobre i złe. Obydwoje potraficie cieszyć się życiem i czerpać zeń to, co najlepsze. Jednak w Wasz związek angażujecie zbyt mało uczucia.

 

W moim przypadku większość się zgadza. Miałam kilku partnerów z tego znaku zodiaku, bo jest coś co przyciąga do siebie osoby spod znaku wagi. Mimo tego, że każdy mój związek z panem wagą był całkiem inny, to i tak nie potrafiliśmy radzić sobie z problemami i związek po pewnym czasie się kończył...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nie motywuje ten przekaz... moja partnerka jest rowniez spod wagi a jesli chodzi o scislosc to jest mlodsza tylko 1 dzien ode mnie.. uwazam ze to przeznaczenie..jestesmy razem od roku i to moja najwieksza milosc..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

moj maz jest tez waga, oboje mamy charakterki ale nieprawda jest ze nie chce nam sie wkladac uczucia w zwiazek. Jestesmy juz ponad 3 lata razem, mamy dziecko i jest tylko lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...