Skocz do zawartości

JA Waga - ON Waga ;)


Julia177

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko na dobre i to na chwilę. W pierwszej fazie znajomości ta para nigdy się nie rozstaje. Obydwoje są uroczy i uwodzicielscy. Nikt tak jak Waga nie potrafi oczarować bliźnich. Gdy im się spodoba "obiekt" płci przeciwnej zdobędą go: gracją, sprytem i odpowiednią taktyką.

Dwie Wagi na początku łączy silna namiętność i niesamowita wzajemna fascynacja. W pewnym sensie widzą w partnerze "swój obraz i podobieństwo", co jeszcze bardziej powoduje ich zachwyt. Wagi są bowiem próżne i powierzchowne. Razem będą spędzać czas mile i beztrosko. Potrafią ująć bliźnich i to płci obojga. Ich dziecięca radość, subtelność i zrównoważenie przyciąga do nich ich wielu nowych zwolenników. Wbrew pozorom nie rywalizują ze sobą, każde z nich potrafi się w porę wycofać i dać miejsce do popisu partnerowi.

Niestety sielanka ta nie trwa zbyt długo. Przychodzi bowiem czas podsumowania i refleksji. Okazuje się, że to, co ich łączyło to tylko fascynacja. Po jakimś czasie wspólnego życia przekonują się, że są sobą zmęczeni. W łóżku sytuacja wygląda podobnie: prawdziwy słomiany ogień.

Nie jesteście parą na dobre i złe. Obydwoje potraficie cieszyć się życiem i czerpać zeń to, co najlepsze. Jednak w Wasz związek angażujecie zbyt mało uczucia.

 

W moim przypadku większość się zgadza. Miałam kilku partnerów z tego znaku zodiaku, bo jest coś co przyciąga do siebie osoby spod znaku wagi. Mimo tego, że każdy mój związek z panem wagą był całkiem inny, to i tak nie potrafiliśmy radzić sobie z problemami i związek po pewnym czasie się kończył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie motywuje ten przekaz... moja partnerka jest rowniez spod wagi a jesli chodzi o scislosc to jest mlodsza tylko 1 dzien ode mnie.. uwazam ze to przeznaczenie..jestesmy razem od roku i to moja najwieksza milosc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

moj maz jest tez waga, oboje mamy charakterki ale nieprawda jest ze nie chce nam sie wkladac uczucia w zwiazek. Jestesmy juz ponad 3 lata razem, mamy dziecko i jest tylko lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...