Skocz do zawartości

Martwe zwierzęta...


sebuś

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się przywitać na tym forum. Sprowadził mnie tu dziwny sen, który pojawił się już po raz trzeci.Nadmieniam, że na 40 lat mego życia zapamiętałem raptem z 10 snów, tym bardziej ten mnie poruszył. Do tematu, za każdym razem śni mi się, że wchodzę do kurnika, w którym leży kilkadziesiąt martwych kur, przy nich leżą martwe szczury..... Do kompletu w pomieszczeniu obok (w oborze) leży kilka martwych świń i kilka konających z głodu, które notabene udaje mi się odratować.... Mówiąc szczerze, poruszający sen, do tego pojawiający się po raz trzeci w ciągu miesiąca.... Nie znalazłem nigdzie sensownego wytłumaczenia, a że mnie poruszył, to zwracam się z prośbą o pomoc w wytłumaczeniu go. Nawiasem mówiąc, bardzo realistyczny..... Z góry dzięki za jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Taki "mały horror" rolnika. Ale rzeczywiście dziwne. Żona zagoniła mnie do obierania ogórków i mnie olśniło. Wyjaśniając pomieszczenia zamknięte stanowią nasze wnętrze - przestrzeń życiową ale, u ciebie to są pmieszczenia gospodarskie więc obstawiam firmę lub pracę (raczej to pierwsze). Podnięte zwierzęta sugerują straty finnansowe czym spowodowane? Otóż moim zdaniem trucizną czyli jest to wróg wewnętrzny uważam że wskazują na to podnięte szczury czyli szkodniki żyjące w obejściu - co to może znaczyć dla ciebie nie wiem czy masz firmę ale jeżeli tak i jest w niej wspólnik uważaj, jeżeli nie masz wspólnika przyjżyj się pracownikom jeszcze nie wszystko stracone udało się kilka zwierząt odratować - konajace z głodu świnie mogą śwadczyć o jakiś malwersacjach finnsowych (zakładając że normalny gospodarz zapewnia jedzenie a tu nagle zwierzęta konaja z głodu to gdzie kasa na paszę).

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w państwowej firmie, nawet w miarę dobrze płacą. Straty finansowe, hmmm, spłacam kredyt za dom, ale nie ma z tym problemu (na razie....). Wróg wewnętrzny..... chyba nie w rodzinie, skoro nie mam wspólników.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To nie wiem. Moze powinieneś poszukać odpowiedzi w swoim otoczeniu to znaczy po jakich wydarzeniach sen powraca. A czy w pracy wszysko Ok. Na problemy w domu - rodzinie to raczej mi nie wygląda. Może ktoś inny na forum podpowie ci coś jeszcze.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość że remont domu -zabija twoje "świnki skarbonki" i to powoduje takie projekcje ale w końcu na coś trzeba wydawać pieniądze. Powodzenia.

P.S.

Może remont okaże się bardziej kosztowny niż myślałeś stąd ten ukryty wróg, a może coś w otoczeniu domu - stąd te pomieszczenia gospodarcze.

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...