Skocz do zawartości

Książka - ćwiczenie


Reina

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne ćwiczenie ode mnie, tym razem pytanie brzmi: o czym jest najgrubsza książka (ok. 775 stron) jaką posiadam i którą zaczęłam niedawno czytać? :jezyk2:

 

Odpowiedź we wtorek późnym wieczorem :)

 

PS. I nie jest to książka, o której pisałam w temacie "co ostatnio czytacie" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ćwiczenie ode mnie, tym razem pytanie brzmi: o czym jest najgrubsza książka (ok. 775 stron) jaką posiadam i którą zaczęłam niedawno czytać?

 

Odpowiedź we wtorek późnym wieczorem :)

 

O czym???

2 pucharów,4 denarów,7 buław

Jest jakieś uczucie...związek lub przyjaźń,ludzie przychylni, otwarci....głęboka miłość bliźniego...motyw finansowy również wychodzi....ktoś chce się chorobliwie zabezpieczyć co powoduje skąpstwo,chciwość w najlepszym przypadku oszczędność...jest też wątek rywalizacji,ataków ze strony zazdrośników....oraz przeciwników w przewadze liczebnej....

 

nie podejmuje się pisać o tytule,ale skojarzyło mi się to z pewnym filmem...jak mi się przypomni to dopiszę...to chyba była "Ostatnia granica"autorki MacLean Alistair (pseud. Stuart Ian)

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ćwiczenie ode mnie, tym razem pytanie brzmi: o czym jest najgrubsza książka (ok. 775 stron) jaką posiadam i którą zaczęłam niedawno czytać? :jezyk2:

 

 

 

 

5 denarów kaplanka 3 bulawy

:icon_rolleyes: nie wiem skojarzylo mi sie ze z jakims romansem przez ta kapłanke,jakas kobieta ktora żebrze o milosc? i jeszze 3 bulawy flirt przelotna zdrada

a moze cos o wrozeniu--kaplanka:jezyk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowny watek?

Diabeł-papież-miłość może toksyczna albo historia kochanków zakazanej miłości

Główny bohater

Płeć-2 monet- kobieta i meżczyzna

Początek-6 mieczy

Środek-6 kielichów

Koniec-królowa monet

Ksiazka opowiada historie jakiejś parki kobieta i męzczyzna możliwe że cos ich rozdzielilo juz na poczatku..ale spotykaja sie pózniej jakby los na nowo dał im szanse.Kobieta na końcu zostaje sama z dzieckiem ale jest spełniona.

tytuł

8 mieczy-papież

ptaki ciernistych krzewów

Tak sobie zaszalałam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

o czym jest książka, kóą obecnie czytasz ( karty internetowe)

 

 

Rycerz Buław

Czwórka Buław

Trójka Buław

 

W fabule książki jest na pewno coś o mężczyznie bardzo obrotnym,mądrym, który myslę, ze bardzo się przemieszcza, moze o jakimś podróżniku, być może ..szuka przez to swojego miejsca na ziemi...ten Pan w efekcie je znajduje... ma swoje miejsce na ziemi.. w trakcie tych róznych podrózhy napotyka rozne przeciwnosci od losu :).

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą, dziś odpowiedź:

 

To biografia Mao autorstwa Chang Jung!

 

Książka ukazuje prawdziwe życie przewodniczącego Komunistycznej Partii Chin Mao Zedonga, człowiek odpowiedzialnego za niewyobrażalne zbrodnie, który cynicznie i za okrucieństwem dążył do władzy nad światem. Wydarzenia historyczne, przerażające anegdoty i bezpardonowa demistyfikacja głównych zasad reżimu maoistycznego, składają się na przejmujące do głębi dzieło, do którego autorzy zbierali materiały przez ponad dekadę.

 

Niektórzy byli bardzo blisko, dostrzegając jako główny motyw postać mężczyzny :)

Najbliżej (moim skromnym zdaniem) była dezire3 - karty sporo sugerowały, oraz Sheina, która dostrzegła tego mężczyznę ;)

 

Reina moje gratulacje jesteś niebieska....

Boże, gdyby nie Ty, nie zauważyłabym tego! XD

 

PS.Miałam narysować Wam wszystkim coś i wkleić do profili w nagrodę za udział w ćwiczeniach, ale byłam późno w domu (23:00) i nie miałam czasu na rysowanie i robienie skanów. Zrobię to, jeśli zdarzy mi się wymyślić kolejne ćwiczenie :*

Edytowane przez Reina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...