Skocz do zawartości

Pomoc?


Atheo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, jest w moim życiu ktoś, mężczyzna ale jest starszy, bardzo... Czy to ma sens? Czy uważacie że warto próbować? Więź jest tak silna że nawet poprzez myśli możemy się wywołać, wiemy kiedy coś nas dręczy... Czy ktoś pomoże mi to zrozumieć? Może być pomoc czysto psychologiczna, a może być ewentualna wróżba... Bardzo prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu pytasz innych, czy warto próbować? Skoro na kimś ci zależy (a z posta wnioskuję, że tak) i to z wzajemnością, to masz szczęście i chyba nie powinnaś mieć wątpliwości. Próbować zawsze watro. Nawet, jeśli coś nie wypali, to zawsze lepsze to niż później się zastanawiać: "a co by było, gdyby...". Choć sama jestem z natury samotnikiem, to jednak radzę ci nie odrzucać tej osoby, bo tak podpowiada mi zwyczajny rozsądek.

A poza tym, gdyby wszystko rozpatrywać pod kątem pytania: "czy to ma sens", to okazałoby się, ze bardzo niewiele rzeczy go ma ; ) A mimo to trwają w swoim bezsensie i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czujecie taką więź to może to wskazywać na jakieś powiązanie karmiczne. Możliwe, że spotkaliście się w jakimś konkretnym celu, po konkretne doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina
Mam problem, jest w moim życiu ktoś, mężczyzna ale jest starszy, bardzo... Czy to ma sens? Czy uważacie że warto próbować? Więź jest tak silna że nawet poprzez myśli możemy się wywołać, wiemy kiedy coś nas dręczy... Czy ktoś pomoże mi to zrozumieć? Może być pomoc czysto psychologiczna, a może być ewentualna wróżba... Bardzo prosze o pomoc...

 

Ale czy ktoś ma prawo do mówienia Ci tego w jaki sposób masz żyć?Najlepszym lustrem, w którym odbita jest odpowiedź jest Twoje wnętrze, Twoje sumienie, Twoje serce, Twoje pragnienie, nie NASZE, czy nikogo innego, Ty i Tylko Ty jesteś w s tanie zdecydować co jest dla Ciebie najlepsze bo Ty sama dajesz sobie w tym momencie najpełniejszą odpowiedź. Sama napisałaś, że wieź jest bardzo silna - być może to właśnie kwestia tej całej, tajemniczej dla nas karmy- bioracych ją pod uwagę ludzi, a być może najzwyczajniej w świecie coś co każe Wam być razem bo jest Wam ti przeznaczone, dane. Nie rezygnuj z czegoś co daje Ci bardzo dużo, jak widac nie Tylko Tobie, ale zapewne jemu również. Nikt nie powie, że masz być zaraz matką jego dzieci. Może ma w sobie na tyle dużo doświadczenia i jakiejś mądrości, którą Ci imponuje, że zostanie wspaniałym doradcą, co więcej przyjacielem po prostu. Mało jest osób, które ta dobrze potrafią siebie czytać. Niektórzy z nas zyja w niby związkach przyjacielskich z ludzmi, których zupełnie nie potrafią ogarnąć , zrozumieć... i wiecznie się kłócą , co trąca o straszną powierzchowność w relacjach. Mylą się. Jeżeli znalazłas jakiś skarb to go nie zakopuj, tylko przygląda jsię,ciesz się nim, korzystaj z niego...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma
Czy to ma sens? Czy uważacie że warto próbować? Więź jest tak silna że nawet poprzez myśli możemy się wywołać, wiemy kiedy coś nas dręczy... Czy ktoś pomoże mi to zrozumieć?

 

powiem szczerze, nie każda "więź" w której czujemy emocje drugiej osoby bądź też myśli, energie jest jakaś więzią karmiczną.. nie musi być tez wielką miłością.... można łatwo się "zaślepić". Do powstania takiej więzi wystarczy zafascynowanie drugą osobą inne silne emocje które wyzwala w nas ta osoba..w jakiś tam sposób wpływa na nas. Czy kochasz? zastanów się mocno, bo tą więzią nie warto sobie wszystkiego tłumaczyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...