Skocz do zawartości

kolejny raz kot..


Gość wioletka_m

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wioletka_m

snił mnie sie ostatnio kot.. mialam umierac i chcialam go pogłaskac, chociaz dotknąć, bo podobno koty lecza i wyczuwają chorobe.. nastepnego dnia moi dobrzy znajomi zrobili wielkie swinstwo mimo ze im pomagalam zawsze.. nie wiem dlaczego .. a dzis znowu snil mi sie kot, a raczej male kotki , byly bardzo agresywne , jeden maly mnie zlapal swoimi zebami i buta , i wbil swoje zeby tak mozno ze to poczulam.. zastanawiam sie czy chodzi tu o chlopaka ktory mi iei podoba od 4 lat(widzialam go dwa dni temu na dyskotece) czy o dziewczyne ktora mi sie wyplakiwala gdy z nia rozmawialam tej samej nocy co sen..(zreszta w snie to byly jej koty) nie ufam juz chyba nikomu a wierze bardzo w sny wiec prosze o rade , bo sny zawsze mi dają dobre znaki.. a ludzie jak mnie wykorzystywali przez to ze umiem doradzic tak wykorzystuja dalej , a ja nie wiem kto jest wrogiem a kto chce dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Znaki rzeczywiscie ciekawe. Mały kotek milusi i mięciusi okazał sie niezła "świnią" i tak podobnie jest i z tobą atak na ciebie od osoby najmniej spodziewanej bardzo możliwe że to dziewczyna-właścicielka kotów. Ludzie którzy odsłaniają się nam w chwilach słabości nieraz tego żałują i stąd ta agresja - prawdopodobnie słowna - ugryzienie.

Co do wrogów ja mam jedną zasadę- "Panie Boże chroń mnie od przyjaciół z wrogami sam sobie poradzę".

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wioletka_m

bardzo dziekuję.. a najbardziej za słowa "Panie Boże chroń mnie od przyjaciół z wrogami sam sobie poradzę" .. łatwiej sobie przezciez poradzic z czyms czego jesteśmy świadomi .. tu pseudoprzyjaciele .. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...