Jump to content

Co jest nie tak?

anti-pink
 Share

Recommended Posts

Kupilam sobie pentagram (bialy) dla ochrony przed wampirami energetycznymi (niestety nie mam mozliwosci by przestac sie z nimi widywac na codzien). Kupilam go jakis miesiac temu i od samego poczatku cos sie dziwnego z nim dzieje. Od samego poczatku jakis zemyk (jest zawieszony na kilku zemykach) ciagle sie urywa. Poprostu tak bez przyczyny. Od tygodnia zaczol takze zmieniac kolor w dosc nietypowy sposob- kolo od spodu zaczelo zmieniac kolor na brazowy a gwiazda natomiast z wierzchu. Co jest nie tak? Moze nie powinnam go nosic? Efekty pentagramu- wydaje mi sie ze stalam sie mniej zlosliwa po spotkaniu z wampirem energetycznym a te natomiast od czasu do czasu daja mi odsapnac i odchodza.

• 3 weeks later...

Po pierwsze przeciwko wampirom nie koło, a owal. To podstawowy błąd. A do tego chciałabym nadmienić że zależy od materiału, dlatego pentagram może zmieniać kolor, a w ten sposób bo może ma domieszki i akurat w tych momentach one przebijają? W każdym razie zamień go na owalny, może być nawet medalik z Maryjką :D

Nie, żart, ale ja taki właśnie przeciwko wampirom mam i działa.

Lol, kupisz jakieś dewocjonalia i oczekujesz działania?? W takim wypadku musisz naprawde mocno wierzyć w moc danego amuletu by działał, nie lepiej poprostu samemu nasycić ten amulet mocą?? Nie wydaje mi się by było to kłopotliwe.

Guest Iwanov
Lol, kupisz jakieś dewocjonalia i oczekujesz działania?? W takim wypadku musisz naprawde mocno wierzyć w moc danego amuletu by działał, nie lepiej poprostu samemu nasycić ten amulet mocą?? Nie wydaje mi się by było to kłopotliwe.

Kaos też kwestia ciągnięcia mocy z symbolu,jednak naładowanie jest najlepsze,jednak na doświadczonego w ssaniu energii wampira taka duperelka nie zadziała,na młodocianego gota,który chce być mroczny już tak.

Kaos też kwestia ciągnięcia mocy z symbolu,jednak naładowanie jest najlepsze,jednak na doświadczonego w ssaniu energii wampira taka duperelka nie zadziała,na młodocianego gota,który chce być mroczny już tak.

Ojojojojoj, słyszałeś o tak tępo wierzących klechach że ich niemal żaden urok ani byt nie mógł ruszyć?? Tępa niemal fanatyczna wiara w zjawisko ochronne(opieka Bóstwa przed złem) daje efekty. Co do symbolu- jak będzie ukryty to wampirek sobie bedzie musial zlokalizować źródło zakłóceń, jak mówiłeś młodociany got nic nie poradzi ale doświadczony wampir będzie miał przynajmniej jakiś tam problemik. Dodam jeszcze że zamierzałem odpowiedzieć zgodnie z tematem bo napewno amulet nie jest jedynym sposobem na takiego osobnika.

amulet nie jest jedynym sposobem na takiego osobnika.

Takiego to najlepiej widłami o północy na jakimś ustronnym rozdrożu i potem polać wodą święconą xD

Też mam pentagram w okręgu i działa. Może twój ma za dużo rzemyków?

W takim wypadku musisz naprawde mocno wierzyć w moc danego amuletu by działał, nie lepiej poprostu samemu nasycić ten amulet mocą?? Nie wydaje mi się by było to kłopotliwe.

też tak mysle... najlepiej w ciszy, spokoju, skupieniu.... przy świecy :) albo na lonie natury :) - tak by sie wyciszyć.

a co do wampirów, to w koncu nie wszyscy oni sa swiadomi tego, że sa wampirami....