Skocz do zawartości

Sen siostry- topienie


marietka

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisałam w temacie jest to sen mojej siostry, ale dotyczy on mnie. Otóż śniło się jej, że utopiłam w wannie Panią dermatolog (ona się kąpała, a ja przyszłam do niej na wizytę, a tak długo czekałyśmy w poczekalni, a gdy weszłam do gabinetu zaczęłam ją topić), która mnie leczy. Dodam, że właśnie dziś rozpoczęłam kurację lekiem, przez który najprawdopodobniej będę musiała zrezygnować z pływania czyli z tego, co najbardziej kocham. w śnie po tym czynie, zaczęłam panikować, wiedziałam, że muszę uciekać, jednocześnie czułam sie zadowolona z tego co zrobiłam. Biegnąc spotkałyśmy na swojej drodze inną dziewczynę, która również uciekała, bo zabiła swojego lekarza. Odtąd uciekałyśmy razem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, mam nadzieje, że w miarę trafnie opisałam jej sen. Czy ma on coś wspólnego ze mną i pływaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie siotra na tyle dobrze cie zna, że wie jak bedziesz cierpieć przez brak możliwości pływania, takie sny to nic złego. Najywżej podziękuj siotsrze bo to dobrze świadczy o jej stosunku do ciebie i waszych kontaktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...