Skocz do zawartości

SPOTKANIE z PRZYJACIÓŁKĄ


jerz_84

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłany: Dzisiaj 10:11 SPOTKANIE

 

ide na spotkanie szarym, brudnym (polskim)blokowiskiem, mijam kilka wieżowców, wokół bealistne drzewa, gdzienigdzie wydeptana trawa.dochodze do klatki mojej przyjaciółki (choć faktycznie mieszka w innej scenerii )wchodze do jej mieszkania okazuje sie ze sie wcześniej na nie umawialiśmy.oglądamy film na starego typu telewizorze od czsu do czasu przerywamy by pogadać na wolne tematy.Po filmie postanawiamy pójść do sklepu kupić coś do jedzenia.ubieram się i wychodze na klatke tam widze nisze z sala kinowa, jacyś sąsiedzi przechodzą od czsau do czsu, spokojna atmosfera itp.okazuje sie ze idzie z nami znajoma moijej przyjaciółki.umawiamy się żę spotkamy sie na dole.schodze czekam.sceneria szrego blokowiska znowu..nic.biore za telefon:czemu nie schodzisz pytam.ona: myslałam że przyjdziezs za jakiś czas.ja:ale mieliśmy iść doo sklepu..., niedługo mam ostatni autobus musze lecieć, czy mógłbym sie u ciebie dziś przespać, ona: pewnie.wtedy przyjechał autobus którym pojechałem (ostatni możliwy którym mogłem dostać się do domu).zadzwoniłem że jade już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...