Skocz do zawartości

wiezienie bomba pieniadze ucieczka


aankaaboss

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie ze jestem w wiezieniu ,ja nie bylam zamknieta ale wiedzialam ze to wiezienie w pewnej chwili musialam uciekac bo ktos podlozyl bombe,uciekalam z kolezanka ona chciala biec w strone bomby ale ją powstrzymalam gdy nastapil wybuch my skoczylysmy jak najdalej pamietam ze jeszcze odwrocilam sie sprawdzajac czy kumpela jest za mna i polozylam jej reke na glowie zeby jakies odlamki na nia nie spadly i widzialam czerwony cien<tak to wygladalo.> wybuchu.Pozniej poszlysmy szukac torby z pieniedzmi choc nie wiem skad wiedzialam ze gdzies jest,oprocz nas szukalo jeszcze kilka osob ale ja znalazlam pod takim jakby murkiem/schronem ta torbe z pieniedzmi oczywiscie zawolalam kol i poszlysmy sie podzielic.pamietam jeszce ze przechodzac kolo jakis pomiesczen widzialam osoby ktore pisaly jakas kartkowke czy cos w tym stylu.Nie wiem czy to ma jakies znzcenie ale snilo mi sie jeszcze ze siedze w malym basenie a kolo mnie w drugim basenie siedzi kolega ktorego w ogole nie poznalam a pozniej spotykalam znajomych<w tym chlopaka z ktorym sie spotykalam-zalozmy ze Janek>zapytalam czy ida z nami czyli ze mna i moja kolezanka a Janek stojac w objeciach z jakas laska powiedzial Nie.koniec snu, a juz dawno nie myslalam o tych osobach ktore mi sie snily w ogole dziwny sen.I przepraszam za zdania niektore,poprostu ciezko opisac mi cos tak malo realistycznego;]jednak prosze o interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...