Skocz do zawartości

Prosze o interpretacje snu


łabądź

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałabym prosić o wyjaśnienie mojego snu. Ten sen chodzi dzis za mna caly dzień i nie daje spokoju. Śnilo mi sie ze byłam ze znajomymi a dokladnie znajomymi plci meskiej oraz facetami ktorych nie znam w jakims nieznanym miejscu. Wsrod nich bylo 2 moich bylych ktorzy byli na mnie źli, i dwoch nowych mezczyzn ktorym sie podobałam. W trakcie tego snu wyszlo, ze cala 4 chciala byc ze mna, z jednym obcym tańczylam i nawet mi sie podobal. Na koniec wszyscy odeszli. Widzialam ich plecy jak odchodza, nawet ta dwojka ktorą nie znałam. Byłam strasznie smutna i wołałam żeby nie odchodzili. Moi znajomi tez byli na mnie zli i smiali sie ze mnie. Generalnie sen nijak ma sie do rzeczywistosci bo z nikim nie jestem skłócona. Prosze o interpretacje.

Edytowane przez łabądź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie wątpie że nie daje ci spokoju.

Jeżeli masz podejście do facetów takie jak we śnie, to ja im współczuje. Nie wiem ile masz lat ale do życia podchodzisz nie rozważnie. Facet jest ci potrzebny do tego aby bardziej podkreślał twoje ego ( zabawa w obecności 4 facetów w tym dwóch byłych). Jeżeli myslisz że igranie z czyimiś uczuciami to zabawa to wczuj się proszę w "skurę" tych byłych czy napewno jest to fajne. Najlepsze jest zakonczenie bo wskazuje że jak się nie zminisz to zostaniesz z osobą najbardziej kochaną przez siebie czyli z Tobą.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzieki za szczera do bólu interpretacje :) Mam 25 lat. Może ten sen i to oznacza ale nie za bardzo ma sie do rzeczywistosci, nigdy nikogo nie zdradzilam, jestem lojalna, z ludźmi którzy we śnie byli na mnie źli normalnie żyję w zgodzie. A jezeli chodzi o igranie uczuciami moich bylych to fakt, ale tylko we snie, w rzeczywistosci nie jestesmy razem z innych powodow zupelnie odbiegajacych od tematu. Wiec z mojej strony dalej nie za bardzo rozumiem.

Edytowane przez łabądź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Skoro nijak się ciebie to nie dotyczy (bardzo dobrze) może sygnalizować ukryte pragnienia bycia "rozchwytywaną" przez płeć brzytką stąd te projekcje. Jak sama nazwa wskazuje to są "marzenia senne".Cóz ta twoja poświadomość może ci sygnalizować nie wiem, ale mam dziwne wrażenie że niedługo się to wyjaśni oczywiście w snach, rozmowę z nią podjęłaś. Teraz czekaj na następny obraz nie raz bywa tak, że kolejne obrazy wskazują nam to co nas gryzie. W matematyce nazywa się to metoda kolejnych przybliżeń i idealnie pasuje do "dialogów" z naszym wnętrzem.

pozdrawiam:

Sławomir

P.S.

może tak ostre słowa miły cię wstrząsnąć, przepraszam że zabolało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylosowałam karty Snu i Marzeń dla ciebie sugerują że masz marzenia kreatywność -zdefiniowanie problemu czekasz na dar od losu otrzymasz go dostaniesz propozycje znajomości uczucie, relacja poznania kogoś z innego kraju lub z dalszej okolicy ale tu karty sugerują że potrzebne kompromisy jesteś ostrożna na nowo poznane osoby jest w tobie tak bym zasugerowała ostrożność co ludzi to miało cię wstrząsnąć.. I sen o tym i mówi..

Edytowane przez Tęcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje serdecznie za interpretacje, myślę że może być trafna gdyz wiele z tych informacji ma miejsce w moim życiu. Był ktos juz w moim sercu z dosyc daleka ale niestety nam nie wyszlo chociaz bardzo chciałam i dalej chce, on również był w tym śnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie złość się na mnie ale czasem jestem tylko narzędziem sam nie dokońca to rozumiem, zdążyłem się z tym pogodzić ale czasem mówię ludziom takie rzeczy, że już po fakcie włos na głowie mi się jeży i czasami mi strasznie wstyd a po pewnym czasie dowiaduje się że danej osobie było to bardzo potrzebne.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie :)

Ja sie absolutnie nie gniewam :) Poprostu wyrazilam tylko moje uczucia na temat Twojej interpretacji, byla ostra ale zupelnie do mnie nie pasowala. Fakt zastanowilam sie nad nia czy moze to byc to, ale jednak nie znalazlam nic co by do niej pasowalo :)

Nie przejmuj sie juz tak proszę, może taka jest Twoja rola i to od ludzi zależy czy zrozumieja Twoje przeslanie czy nie :)

Pozdrawiam Cie serdecznie i pomimo wszystko dziekuje za Twoja interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...