Skocz do zawartości

jesli to oobe to ja tego nie chce :/ co to moze byc ??


szylkretka

Rekomendowane odpowiedzi

znowu cos mi sie przytrafilo dziwnego, dzisiaj rano obudzilam sie o 6 wstalam zjadlam i pozniej probowalam ejszcze usnac ale za cholere nie moglam rzucalam sie tylko z boku na bok.

wkoncu jakos chyba mi sie przysnelo na plecach , a moze nie przysne;lo nie wiem, ale nagle poczulam ze sie probuje z czegos wyrwac, tak jakby z ciała i poczulam ze lekko nogi mi sie unosza i mialam wrazenie siadam ale nagle doslownie pomyslalam ze przeciez nie moge wyjsc z ciala i sie polozylam, pomeczylam sie chwile ejszcze i obudzilam sie , co to bylo???znowu to samo??

przeciez ja nie cwicze oobe, nioe mysle o tym..

miesiac temu mialam cos pododbnego .ale bardziej prady czulam.

ja juz nie wiem sama, od pol roku zaczelam wchodzic w tarota, zaczelam zajmowac sie kartami, moze to ma jakis wplyw??:yyyy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

tak to były początki oobe, które z łatwością przydarza się kiedy jesteśmy już jako tako wyspani i mamy większą świadomość podczas zasypiania.. :D dlatego czułaś proces oddzielania nóg od ciała :D a to się zdarza tak ciało nad nami sie unosi podczas snu :D hih Nie bój się.. po prostu przebudź się wtedy jak tego nie chcesz i zaśnij jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie te nogi jakby mi sie odlaczyly:yyyy: i siedzialam ale mialam wrazenie ze plywam, nie wiem jak to okreslic, no dziwne przezycie i jeszcze sobie pomyslalam ze przeciez ja nie moge wyjsc z ciala:yyyy:

kurcze nigdy nie cwiczylam oobe a od tego miesiaca juz drugi raz sie zdarza takie cos dziwnego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem dzisiaj to samo juz w sumie 3 razy miałem prawie oobe ale nigdy do konca cos mnie blokuje zawsze nad ranem jak już jest jasno. dzisiaj widziałem wszystko ale jakby pod woda przez mgle i miałem powolne ruchy, łózko zaczęło ze mną się ruszac w lewo i prawo stwierdziłem ze nie chce wyjść i wróciłem do ciała, najlepsze jest to ze na scianie mam lustro i jak na nie patrzyłem to cos widziałem po drugiej stronie tak jak by to byl jakiś portal. Ostatnio też już prawie wyszlem i unosilem sie nad podlogom widziałem w 360 stopni ale stopami bylem jeszcze w ciele i tez nie wyszlem do konca... Mi tez samo to sie zaczęło jak zacząłem medytować interesować sie ezoteryka i runami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma
Mialem dzisiaj to samo juz w sumie 3 razy miałem prawie oobe ale nigdy do konca cos mnie blokuje zawsze nad ranem jak już jest jasno. dzisiaj widziałem wszystko ale jakby pod woda przez mgle i miałem powolne ruchy, łózko zaczęło ze mną się ruszac w lewo i prawo stwierdziłem ze nie chce wyjść i wróciłem do ciała, najlepsze jest to ze na scianie mam lustro i jak na nie patrzyłem to cos widziałem po drugiej stronie tak jak by to byl jakiś portal. Ostatnio też już prawie wyszlem i unosilem sie nad podlogom widziałem w 360 stopni ale stopami bylem jeszcze w ciele i tez nie wyszlem do konca... Mi tez samo to sie zaczęło jak zacząłem medytować interesować sie ezoteryka i runami.

 

faktycznie masz jakiś blok, on może brać sie jeszcze ze strachu ale on będzie mijał z czasem, coraz więcej takich "wyjść" będziesz miał i coraz lepiej będziesz widział... to sie dzieje etapami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma
bo ja sie boje co z calem jak wyjdę czy ono normalnie oddycha funkcjonuje itd...

 

masz ciało astralne (chociaż są jakieś spekulacje że wychodzimy ciałem eterycznym tutaj masz artykuł tam na dole pisze o ciałach w których podrożujemy Joga, Medytacja, OBE, Tantra i Sex, Reinkarnacja - Dobre dla Zachodu) ono jest równie normalne w odczuciu jak ciało fizyczne, wychodząc z ciała instynktownie "przełączysz" sie na to ciało... (powiem szczerze ze sie nad oddychaniem nigdy nie zastanawiałam, po prostu czułam sie bardzo lekka itp) inaczej nie jestem w stanie tego wytłumaczyć.

Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi

 

 

tez sie zastanawiam..a co jakby mnie ktos wtedy obudzil??

 

nic, porostu świadomość Twoja wróci do ciała fizycznego w ułamku sekundy i się obudzisz normalnie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalkrotka powinnaś się cieszyć ! ;) Poza tym te prądy, które czułaś to wibracje, gdybyś umiała je kontrolować to nie byłyby nieprzyjemne , a poza tym widziałaś niewyraźnie, bo się dobrze nie dostroiłaś do astrala, wystarczyło pocierać rękoma o siebie i mówić ostrość albo inne podobne formuły. Żeby w Poza widzieć dobrze, trzeba się trochę 'poduczyć'. Im lepiej jesteś dostrojona tym lepiej działają twoje zmysły dotyku, wzroku i słuchu. Ja jak doznałam spontanicznego oobe ( ale nie skapnęłam się , że to obe) to widziałam bardzo niewyraźnie, czułam się jak pijana, a obraz przybliżał się i oddalał i dodatkowo bujał na boki, jak kierownica od samochodu -.-

tez sie zastanawiam..a co jakby mnie ktos wtedy obudzil??

Gdyby ktoś Cię wtedy obudził to wróciłabyś od razu do ciała fizycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie zastanawiam..a co jakby mnie ktos wtedy obudzil??

 

Mi się zdarzyło... a ze nie byłam wtedy u siebie w domu to obskoczyłam rożne miejsca w ułamku sekundy i wróciłam do siebie.... chociaż ostatnio oobe tez mnie zaczęło przerażać nie wiem czemu. Kiedyś było dla mnie naturalne i normalne przecież chociaż nigdy nie ćwiczyłam ani się o to nie prosiłam... Pomyśl ze jest to stan w sumie naturalny tylko nie jesteś go świadoma. To tak jak zamkniesz oczy nie oznacza ze otaczający Cie świat znika (o czym przekonany był mój pies ;))) Im bardziej rozwiniesz świadomość tym więcej zaskakujących rzeczy dostrzeżesz w otaczającym świecie i sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak doznałam spontanicznego oobe ( ale nie skapnęłam się , że to obe) to widziałam bardzo niewyraźnie, czułam się jak pijana, a obraz przybliżał się i oddalał i dodatkowo bujał na boki, jak kierownica od samochodu -.-

 

 

ja pododbie jak wyszedłe to czułem sie jak na kacu i tez na początku nie skapnąłem się że to OBE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie skapnęłam , bo to był okres kiedy nawet nie ćwiczyłam i nie myślałam o OBE

Wiecie co, 4 noce z rzędu nastawiałam budzik by wstać o 4-5 i zrobić metodę 4+1 , ale za każdym razem zamiast wstać to tylko wyłączałam budzik , ajaj leniuch ze mnie ;p

 

Mi się zdarzyło... a ze nie byłam wtedy u siebie w domu to obskoczyłam rożne miejsca w ułamku sekundy i wróciłam do siebie.... chociaż ostatnio oobe tez mnie zaczęło przerażać nie wiem czemu. Kiedyś było dla mnie naturalne i normalne przecież chociaż nigdy nie ćwiczyłam ani się o to nie prosiłam... Pomyśl ze jest to stan w sumie naturalny tylko nie jesteś go świadoma. To tak jak zamkniesz oczy nie oznacza ze otaczający Cie świat znika (o czym przekonany był mój pies ;))) Im bardziej rozwiniesz świadomość tym więcej zaskakujących rzeczy dostrzeżesz w otaczającym świecie i sobie :)

 

No nie ma się czego przerażać, chociaż ja się samego w sobie obe nie boję, tylko bezpośrednie wyjścia mogą być trochę przerażające, bo ma się wtedy zazwyczaj hipnagogi słuchowe i wzrokowe. Słuchowe są gorsze, bo ja nie potrafię odróżnić kiedy dźwięk pochodzi z otoczenia, a kiedy jest tylko hipnagogiem -.- Leżę sobie a tu butelka mi strzyka 4x z rzędu, a jak założyłam zatyczki to normalnie zasnęłam , a butelka normalnie nie strzyka przecież po 4-5 razy z rzędu tak samo O.o A co do cytowanej wypowiedzi, to OBE może zdarzyć się kiedy tego nie chcesz, kiedy jesteś bardzo zmęczona, a raczej twoje ciało jest bardzo zmęczone, czasem jak ktoś ma problemy z osiągnięciem obe to może nie spać całą noc jedną , to następnej na bank dozna obe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

DEAR w .... tez moja praktyka tak wyglada wstaje o 4-5 i podswiadomie lub swiadomie rezygnuje z proby wymyslajac sobie usprawiedliwienia i dalej lu ;lu .a co do szylkretka powinnas sie cieszyc ;-] ja walcze o ten stan ktory tobie przychodzi o tak , moze masz duza samoswiadomosc i stad te doznania pomedytuj nad tymi doznaniami a gdy znow sie pojawia skup sie np. na palcu u nogi moze pomoze lub wyfruniesz z cialka ........... nie strasze a zycze ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mhmm cieszyc ?ja nie chce tego, nie sprawia mi to przyjemnosci i chce sie przed tym ochornic ale jak?

znowu mam jazdy od jakiegos czasu;/ to chyba nie jest zadno oobe tak sadze a moze ld??

dzis nad ranem sie zaczelo, nawet nie pamietam czy sie obudzilam czy nie, wiem ze lezalam na boku w [okoju czulam to i nagle jak blyskawica jakas by we mnie wlazla te cholerne prady wibracje nie wiem jak to nazwac, one sa coraz silniejsze!!<help>i nagle jakbym wylazila z ciala no bo jak to nazwac ze wylaze z złozka na czworaka:| wszsytko mi plywa mam pronlem z równowaga:| i ide na czworakach do pkoju matki mojej, wchodze ona lezy a ja krzycze zeby mi omogla ;/jest tam tez lustro i widze swoja twarz;/

i pozniej nagle czuje ze jestem w pokoju, wychodze z tych wibracji.czuje sie fatalnie po tym;/

jak zrobic zeby nie miec takich przezyc???

az tarota ostatnio wynioslam z pokoju do innego i coraz mnie to uzywam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno jak sie wypije piwko to ma sie mocny sen i moze wtedy nie doznasz OBE:d ale w taki sposob tylko rozpic sie mozna;) A jezeli to dzieje sie przed obudzeniem to moze postaraj sie powoli wstawac a nie w szoku panice probowac zerwac sie z lozka;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja siostra wchodzila kiedys mmiwolnie w stan paralizu gdy sluchala muzyki i nie myslala nad niczym przez okolo pol godziny;p poxniej tez nie chciala tego i bala sie spac, ale jakos jej przeszlo.

 

Mysle ze w twoim wypadku dobre byloby tez ustawiane sobie budzika o jakies porze i wstawanie z dzwiekiem dzwonka, bo sadze ze jak sie budzisz to lezysz sobie przed wstaniem jeszcze jakis czas i wtedy juz w fazie półsnu dopadaja cie stany paralizu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja siostra wchodzila kiedys mmiwolnie w stan paralizu gdy sluchala muzyki i nie myslala nad niczym przez okolo pol godziny;p poxniej tez nie chciala tego i bala sie spac, ale jakos jej przeszlo.

 

Mysle ze w twoim wypadku dobre byloby tez ustawiane sobie budzika o jakies porze i wstawanie z dzwiekiem dzwonka, bo sadze ze jak sie budzisz to lezysz sobie przed wstaniem jeszcze jakis czas i wtedy juz w fazie półsnu dopadaja cie stany paralizu?

 

Tutaj tylko powiem, że używam sporo utworów muzycznych do medytacji i OOBE. Efekty są. Jest to skuteczne.Takie wspomagacze. Po pierwsze pozwalają odciąć się od otaczającego świata dźwięków. Początkowo przeszkadzało mi tykanie malutkiego zegarka, szczekanie psa pół kilometra dalej.Ci "z miasta" mają większy problem - ruchliwa ulica pod oknem to koszmar. Jedynie porządne, duże słuchawki nie jakieś "skrzeczydełka" wkładane do uszu pozwolą się odciąć od wszechobecnego świata ogłupiających dźwięków otoczenia.

Słuchawki po prostu muszą odtwarzać - przenosić basy. Im tańsze tym mniej basu.

Ostatnio "odleciałem" przy R.I.G. - Crown Chakra niestety nie podam linka, bo plik usunięto z serwera. Można znaleźć w "sieci" t.j. Vuze,

 

To jest ponad pół godziny przepięknych dźwięków. Tylko zamknąć oczy i obserwować jak muzyka powoduje wibracje w różnyvh miejscach waszego ciała. Nie myśleć o niczym, tylko obserwować.

 

BHP - proszę kabel ułożyć z tyłu głowy aby się nie udusić w przypadku zaśnięcia.

Edytowane przez KazOle
brak aktywnego linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

widze ze moj temat nadal jesy ;)

ostatnio mialam znow dziwne dwie akcje. ale nie jestem pewna czy to bylo oobe w jednym z [przypadków.

wlasciwie to byl sen snilo mi sie ze leze na lozku w pokoju i rozmawiam z mama i nagle cos mi mignelo szybko przed oczami i zaczyna mnie wywalac z ciala nogi w góre i probuje jakos utrzymac rownowage ale nie moge ;/ widze nagle postac od pasa w gore smieje do mnie , jest to jakis chlopak, moze w moim wieku ale nie boje sie go, wrecz przeciwnie czuje sie bardzo dobrze , i nagle sie obudzilam. nigdy nie widzialam nikogo a tu jednak takie cos, nie wiem kto to byl ale zupelnie sie go nie balam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po 8 browarach miewam prawdopodobnie stany oobe, paraliże itd tak więc tu bym się kłócił, a przez te browary mam rozbity sen i śpie nieregularnie generalnie po robocie wypije pare piw zjem obiad i padam, budze się na wieczór siedze do wieczora na kompie i zmuszam się do snu. i poootem się jazdy zaczynają. A na 6 do roobty.Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

no to znowu moge cos dopisac ;) od stycznia z 2 razy mi sie zdarzylo cos dziwnego

ostatnio nad ranem, bez zadnych teraz juz wibracji robia sie dziwne rzeczy, chyba stalam kolo okna w moim pokoju i nag;le wyrzucilo mnie przez sciane domu, wszedzie bylo bialo-szaro i straszny huk slyszalam, takiego halasu niegdy chyba nie zapomne :D nie wiedzialam czy oddychac ale sumasumarum zaczelam oddychac i to doslownie chwile trwalo i chcialam wrocic spowrotem do ciala i wrocilam

dzisiaj tez, lezalam na boku i nagle wyszlam, tez bez zadnych dodatkowych wibracji, tylko takie dziwnie wrazliwe cialo zaczelam miec.

i tez wszystko na bialo szaro widzialam, nagle w dol spadlam szybko i spowrotem wrocilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zwiększ energetykę ciała bo sobie krzywdę zrobisz. Bawiąc się w astralu należy pamiętać, że tam obowiązują zasady szacunku i ogólnie wypada trzymać fason (jesteś gościem, ale czuj się jak u siebie), jeżeli będziesz myśleć, że jesteś w wyimaginowanym, w którym Ci wszystko wolno dostaniesz po łapach, a w najgorszym wypadku nie wrócisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie nastraszyles z tym ze moge nie wrocic :o

ja nigdy tego nie praktykowalam, a od roku co jakis czas mnie wywala.

a jak zwiekszyc ta energetyke ciala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medytacja nad czakrami, ćwiczenia fizyczne z aspektami duchowymi, gimnastyki kręgosłupa, przebywanie w naturalnym środowisku.

 

Jeżeli Cie wywala samo z siebie to masz nieharmonijnośc Adżny.

 

Nie marnuj tego skoro masz już w jakimś stopniu rozwinięte, ćwicz sobie energetykę, a jakość życia się polepszy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej nieharmonijnosci, czytalam o tej czakrze, czy to moze miec cos wspolnego ze w glowie mam torbiel?wlasnie w tej okolicy??

 

Obszar, który obejmuje ta czakra, pokrywa się z centralnymi sektorami mózgowia (śródmózgowie, międzymózgowie,ja ja dokladnie mam w srodmozgowiu po prawej stronie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 100% torbiel.

 

Jeżeli chcesz się z niego wyleczyć zastosuj kuracje chlorynem sodu i jodem (iodine) oraz popijaj herbate z kombucha.

 

To Ci przeczyści energetykę, że Twoje ciało samo się wyleczy. Stosuj do tego harmonizacje Adżny i szybko się wyleczysz.

 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez BezimiennyMag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

dzis mialam znow cos dziwnego,rzebudzilam sie o 5 i na bok polozylam i nagle prady poczulam wzdul kregoslupa i na klatce piersiowej jakby mnie rozrywalo, bardzo silne byly'/ probowalam sie z tego wyszarpac jakos i nagle takie plum bylo:D i stalam w pokoju moim, bylo szaro na dworze, otworzylam okno,zapalilam mala lampe i odpalilam laptopa , wypuscilam tez kota z pokoju i nagle patrze na lozko a tam ja leze na boku pod koldra, nie wiem czy sie przestraszylam ale rzucilam sie na nogi, poczulam je i nagle sie obudzilam. bylo gdzies po 6. do tej pory dziwnie sie czuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mialam znow cos dziwnego,rzebudzilam sie o 5 i na bok polozylam i nagle prady poczulam wzdul kregoslupa i na klatce piersiowej jakby mnie rozrywalo, bardzo silne byly'/ probowalam sie z tego wyszarpac jakos i nagle takie plum bylo:D i stalam w pokoju moim, bylo szaro na dworze, otworzylam okno,zapalilam mala lampe i odpalilam laptopa , wypuscilam tez kota z pokoju i nagle patrze na lozko a tam ja leze na boku pod koldra, nie wiem czy sie przestraszylam ale rzucilam sie na nogi, poczulam je i nagle sie obudzilam. bylo gdzies po 6. do tej pory dziwnie sie czuje :/

 

Na pewno szokujące zobaczyć śpiące swoje ciało we własnym łóżku, ale... to normalne. Klasyka OOBE. Wibracje są w momencie wychodzenia z ciała. Wystraszyłaś się i po "srebrnym sznurze" wróciłaś do swojego śpiącego ciała. Czy zapamiętałaś w jaki sposób wchodziłaś do swojego ciała?

Ja śpię na boku. Wychodzę przez obrót o 180 stopni i wyjście przez plecy, chyba dla tego by moc szybciej powrócić. Przy powrocie "wskakuję" przez plecy do swojego ciała jak do kombinezonu, bez zbędnych ruchów. Jak źle wskoczę i nie usadowię się się dobrze może boleć ręka, głowa itp. Trochę trzeba zdrzemnąć się to ułoży się wszystko tak jak powinno być.

 

Przedmioty codziennego użytku: komputer, wyposażenie pokoju, wygląd kota pamiętasz dobrze, to wytwory Twojego umysłu. Materializują się w astralu natychmiast, wystarczyło, że pomyślałaś, że są.

Edytowane przez KazOle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lezalam na boku i mam wrazenie ze tak jakos przez plecy wyskoczylam..nie umiem tego okreslic ale tak czulam, takie szarpniecie i juz mnie nie bylo..:)

ale ja i tak malo co pamietam ;/ mnie raczej nic nie bolalo po tym wszystkim ..tylko zmeczona jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi boleć cokolwiek. Tylko uprzedzałem tak na wszelki przypadek by znać przyczynę ewentualnego pobolewania, gdyby coś takiego przytrafiło się.

 

Polecam trochę czytania takich stron oOOBE.

Tyle, że to takie błądzenie. Nigdy się nie dowiesz kim jesteś i co potrafisz podróżując gdzieś daleko/blisko w astralu. Astral ma to do siebie, że myśli realizują się natychmiast, jeżeli coś złego sobie wymyślisz to może Ci się to stać bo sobie to ubzdurasz i wykreujesz. Trzeba po prostu wejść do swojego wnętrza i obserwować. Poczuć to co czuje każda pojedyncza komórka jak oddycha, zobaczyć kolory jakimi świecą wszystkie organy w twoim ciele. Poczuć jak organizm oddycha, jak serce pompuje krew do komórek. Potem poczuj swoim organizmem to co Cię otacza. Potem. Trzeba wyłączyć odczuwanie, węch, słuch, dotyk, i pozostałe zmysły, to jest możliwe. Wyłączyć umysł by po prostu trzeba odczuwać wszystko. Jesteś ze wszystkim połączona/połączony i na prawdę fantastyczne jest poczuć to co czuje inna istota w swoim wnętrzu. Twoje zmysły odczuwają tyko najsilniejszych kilka sygnałów, a jest ich wielokrotnie więcej. Jesteś obserwatorem. Jesteś w stanie poczuć wszystko. Niektórzy nazywają to współodczuwanie.

Trochę o współodczuwaniu znalazłem na:

Współczucie a Współodczuwanie (Empatia) Ť Transformacja 2012

 

Kim jesteś: Odpowiedź jest w treści artykułu Przygotowania do przemiany

Mam nadzieję, że nikt nie nazwie tego jakimś sekciarstwem, (to możliwe) bo to co napisałem nie pasuje do tego co "faceci w sukienkach" wciskają ludziom do głowy...

Edytowane przez KazOle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje kazOle :) tylko problem jest taki ,że ja nie czytam o oobe, wiem tyle tylko co to jest i nie mam zamiaru sie w to wglebiac, nigdy ni stosowalam zadnych cwiczen, technik zeby wejsc w stan oobe. nie wiem co jest przyczyna ze zaczelo sie to pojawiac.

;/ mam chorobe neurologiczna, moze to jest przyczyna ze takie cos sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje kazOle :) tylko problem jest taki ,że ja nie czytam o oobe, wiem tyle tylko co to jest i nie mam zamiaru sie w to wglebiac, nigdy ni stosowalam zadnych cwiczen, technik zeby wejsc w stan oobe. nie wiem co jest przyczyna ze zaczelo sie to pojawiac.

;/ mam chorobe neurologiczna, moze to jest przyczyna ze takie cos sie dzieje

 

Tu nie ma nic wspólnego choroba neurologiczna. Nie musisz czytać żadnych książek, nie musisz godzinami siedzieć na internecie. Obserwuj tylko. Staraj się czuć wewnątrz siebie to co cie otacza. Wielu ludzi nie potrafi wytrzymać ciszy, mówią, że coś im dzwoni, gra w uszach. Wystarczy przed zaśnięciem włożyć palce wskazujące do uszu - tak pracuje twój organizm. Jak słucham muzyki to czuję ją w całym swoim wnętrzu jak przymknę oczy to widzę kolory muzyki. To nie jest coś dziwnego, w moim przypadku nazywa się to synestezja.

 

 

Jeżeli coś mogę polecić coś na początek to medytację środka ciszy.. Jeżeli nie rozumiesz jakiegoś słowa - pomiń widać jest nie ważne, dużo w tekście jest nasz hebrajskich ale nie trzeba nawet wiedzieć co one oznaczają. Tekst jest krótki kilka stron. Niestety efekty przychodzą po wielu ćwiczeniach.

Edytowane przez KazOle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

"prądy" - wibracje dzięki którym się odrywamy (od dziecka kojarzyły mi się z burczeniem lodówki, kiedy zaczyna chłodzić :P). Jesteś blisko, poczytaj Roberta Monroe. Jeśli chcesz opieki, poproś Przewodnika, pomoże Ci osiągnąć oczekiwany stan. Nie bój się, na samym ezoforum mamy mnóstwo OOBEwiczów, jesteśmy cali i zdrowi i cieszymy się, że wiemy jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...