Skocz do zawartości

Upierdliwa karta


Gość Dharma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dharma

mam taka jedną upierdliwą kartę w tali.. jest nia wisielec. Tasuje karty i zawsze pierwszą kartę którą sobie wyciągam jest ... WISIELEC!

Teraz mogę wyciągnąć rękę i wyjąc na chybił trafił jakaś kartę i dziwnym trafem zawsze jest nią WISIELEC! ..

... rozumiem przesłanie tej karty, ale czy to nie jest dziwne? :zdziwko: XD

 

Macie tez taka upierdliwą kartę w swojej talii?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anatemka
weź z nią pogadaj, przemów do rozsądku czy coś..........

 

zasugeruj, że wyrzucisz z talii jak nie przestanie :lol:

 

a tak poważnie: nie zdarzylo mi sie nigdy nic takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

wiecie co teraz postanowilam zrobic rozklad z zapytaniem co ona moze oznaczac jakie ma przesłanie, i pierwsza karta ktora wyciagnełam BYŁ ... wisielec. wiec podaruje sobie i zwracam sie do Was dziewczyny z prośbą o wyciągnięcie swoich kart jakbyście mialy czas, zapytajcie się co ten wisielec taki upierdliwy... xD :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie karty pokazują nam, na jakim etapie się aktualnie znajdujemy, albo co powinniśmy zrobić - przeczytałam to w jednym z tematów na forum i zgadzam się z tą opinią, bo to na pewno nie przypadek, skoro za każdym razem się jedna z siedemdziesięciu ośmiu kart pojawia.

Ja miałam taką "przygodę" ze strażnikiem talii, przez co miałam ją "zablokowaną" cały czas :/

 

Karty najwyraźniej mówią Ci, żebyś chwilowo je odłożyła i się czemuś przyjrzała, bo przez nie nie masz na to czasu, a to w tym momencie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Reiną, nie sądzę by to był przypadek i może warto jednak zastanowić się dlaczego ta akurat karta i co w związku z tym.

Ja miałam kiedyś podobne zdarzenie (choć chyba nie aż tak "intensywne"), byłam ogólnie trochę przemęczona (no już przy tym nie powinnam się za karty zabierać w zasadzie), a że korzystałam tylko z jednej talii non stop dość często to karty pewnie czuły to samo :oczko: I co przełożę - 10 buław, karta wypadła przy tasowaniu -10 buław, karta dnia -10 buław itd, tak przez 2-3 dni.

Zamówiłam drugą talię, tą pierwszą oczyściłam porządnie i odłożyłam na kilka dni, sama odpoczęłam od kart kilka dni - pomogło od razu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z Kochankami, notorycznie mi ta karta wypada przy tasowaniu, cały czas od jakiegoś miesiąca, wcześniej bardzo rzadko mi się pojawiała a teraz ciągle, przy tasowaniu , w rozkładach dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę się po prostu porządnie zastanowić nad dokładnym znaczeniem tej oto karty.Sama miałam dwa razy takie przygody,na początku wyskakiwała mi cały czas karta Głupca,jak się później okazało,byłam na nowej drodze życia..wiele się zmieniło,teraz już mi nie wyskakuje,no a później kapłanka,mój strażnik.Cały czas mnie blokowała,wiele zmądrzałam od tamtej chwili,teraz bardziej słucham się tarota,bo w końcu czym jest tarok,ja nie odzwierciedleniem naszej duszy?Naszego wewnętrznego ja?Może powinnaś się po prostu zastanowić nad niektórymi sprawami,a może teraz jest właśnie okres wyciszenia,stagnacji? Nie jestem pewna,a jaką masz kartę życia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

Moja karta jest Mag... ale powoli zaczynam rozmyślać nad tym wisielcem.. nie wiem czy jest on Ostrzeżeniem, radą, czy może odzwierciedleniem mojego stanu...? jako rada inaczej sie jako odzwierciedlenie to wiadomo... oraz ostrzeżenie jest inne wg tej karty.

 

druga sprawą jest to, że nie wiem czy mam ją normalnie interpretować w rozkładach dla innych osób.. bo ona Ciągle wypada .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie często jest tak, że jak zrobię komuś rozkład, to karty z niego mi się "blokują" - co chwila widzę je później w przełożeniach, wypadają, albo kiedy karty mi z rąk uciekają i je złapię, to wśród nich mam te "upierdliwe" karty. Jakiś czas mija, a potem jakieś karty z innego rozkładu zaczynają swoją "zmianę". I tak w kółko. Nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie - może karty sugerują mi, że to dla kogoś była ważna sprawa? A może ja zwracam na te konkretne uwagę i ich podświadomie wypatruję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a może jest po prostu tak,że w tym momencie nie powinnaś brać kart do ręki??Bo z własnego doświadczenia wiem,że,jeżeli jakieś karty ci cały czas wypadają,nawet jeżeli rozkładasz dla różnych osób,to chyba nie odpowiadają tak naprawdę na pytanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja mam problem z Kochankami, notorycznie mi ta karta wypada przy tasowaniu, cały czas od jakiegoś miesiąca, wcześniej bardzo rzadko mi się pojawiała a teraz ciągle, przy tasowaniu , w rozkładach dla mnie.

Karta próbowała mi powiedzieć ,że jest druga kobieta,okazało sie ,że od pewnego czasu miałam rywalke, o wszystkim sie dowiedziałam i kochankowie przestali wypadać. Także, nigdy nie będę lekceważyć kart które będą nachalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

ja dodam, że wisielec był mocnym ostrzeżeniem przed podejmowaniem wszelkich działań i zmian.. niestety "rozkodowałam" to po tym jak dostałam po dupsku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

u mnie oprócz kart oczywiscie bylo silne uczucie niepokoju przed całym wydarzeniem.. :) więc łącze oba te dwa "znaki" .. nast razem spojrzy sie na takie upierdliwe karty i uczucia, poważniej.. :))

 

pozdrawiam Cię mlodzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ambere

.... ja tak sobie mysle o swojej "upierdliwej"karcie---->Śmierć

co dziwne nie mam fizycznie jeszcze kart-wciąż korzystam z wirtualnych....i owa karta dość często pojawia się

 

hmm...wiec troche sie zaniepokoilam czytajac post mlodzi i Dharmy;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 pan + 30 lilie + 12 ptaki swiadek wychodzi 34 ryby przepływ w kartach

23 myszy,6, chmury, 12 ptaki = 5 drzewo to wiatr czyli spróbuje je oczyścić tak mi sugerują karty. Myszy by mówiły o zanieczyszczeniu w kartach,chmury przeszkody trudności ptaki to wiadomość jest.

Sorry że tymi kartami ale łatwej mi było sprawdzić. Karta lilie mówi postaraj się coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory żadna karta mnie nie prześladowała, ale od jakiegoś czasu przy stawianiu kart na jednego pana (dodam, że byłego, z którym nie mam obecnie kontaktu, niestety) ciągle, ale to ciągle wypada mi Koło Fortuny. Ponoć Koło mówi o powiązaniach karmicznych, co by się zgadzało, bo takie powiązanie między nami istnieje, no ale bez przesady - o co bym nie spytała związanego z tym panem, zawsze się to Koło pojawi i zabija mi ćwieka. Phi! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio Koło tez zaczelo sie pojawiać dość często i mam nadzieje ,że to zmiany na lepsze, bo w tej chwili jest dość nieciekawie. Cosmuś może wasze relacje sie zmienią w jakims sensie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie odpowiadaja Ci na pytanie tylko chca ci przekazac coś ważniejszego dotyczacego Cię i dlatego ci sie ciagle pchaja pod rękę, a jakie to karty?? moze rozszyfrujemy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty muszą jakoś dać nam znać, że coś chcą nam ważnego powiedzieć i stąd czasami wypadająca ciągle ta sama Karta lub pojawiające się w każdym rozkładzie te same Karty :)

Ja kiedyś ignorowałam podobne zjawiska, tłumaczyłam sobie, że wyolbrzymiam i doszukuję się jakiegoś ukrytego szczegółu ;) po pewnym czasie przekonałam się, skojarzyłam Karty i wiedziałam, że Karty chciały mnie uprzedzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ambere
Karty muszą jakoś dać nam znać, że coś chcą nam ważnego powiedzieć i stąd czasami wypadająca ciągle ta sama Karta

 

 

Ona77 wiec jak odczytać bardo często wypadającą wirtualnie kartę Śmierć??

wiem wiem ktoś powie wirtualne to bajka,jednak są tu na forum dziewczyny które w taki sposób rozpoczęły przygodę z Tarotem :usmiech:

 

co myslicie o tej "mojej"karcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ja w kwestii wirtualnych wróżb będę nieco sceptycznie nastawiona .... jednak wolę realny kontakt z Kartami :) ale to tylko moje zdanie,

 

Wypadająca Karta Śmierci, moim zdaniem może wskazywać na konieczność dużych zmian w Twoim życiu, ale te zmiany już są albo nadchodzą i Karty chcą Cie ostrzec przed nimi. Może Karty zachęcają Cie do pozycia się z Twojej świadomości ciążących myśli, które Cię blokują i nie pozwalają się rozwijać, pójść dalej.

Generalnie ta Karta budzi lęk, ale ona wskazuje tylko na konieczność zmian, nawet drastycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ambere
Oczywiście ja w kwestii wirtualnych wróżb będę nieco sceptycznie nastawiona .... jednak wolę realny kontakt z Kartami :) ale to tylko moje zdanie,

 

Wypadająca Karta Śmierci, moim zdaniem może wskazywać na konieczność dużych zmian w Twoim życiu, ale te zmiany już są albo nadchodzą i Karty chcą Cie ostrzec przed nimi. Może Karty zachęcają Cie do pozycia się z Twojej świadomości ciążących myśli, które Cię blokują i nie pozwalają się rozwijać, pójść dalej.

Generalnie ta Karta budzi lęk, ale ona wskazuje tylko na konieczność zmian, nawet drastycznych.

 

dziekuje Ona 77 i mlodzi :usmiech:

W moim życiu faktycznie szykują się zmiany nie wiem jak to będzie jestem cała w strachu i nieźle spanikowana i myśli blokują moje działania. Wpadam w pesymizm normalnie i czarność widzę a może zupełnie niepotrzebnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tez pojawia mi sie Mag, a nie wychodził mi juz bardzo długo( taka sama historia była z tymi nieszczesnymi Kochankami) moze zaczne nowy etap, albo znowu pojawi sie jakis magik i sprobuje mnie oszukać:zly:

Edytowane przez mlodzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ambere
Ostatnio tez pojawia mi sie Mag, a nie wychodził mi juz bardzo długo( taka sama historia była z tymi nieszczesnymi Kochankami) moze zaczne nowy etap, albo znowu pojawi sie jakis magik i sprobuje mnie oszukać:zly:

 

a moze nie oszukac a OCZAROWAC?? :oczko:

życzę Ci tego Kochaniutka z całego serca:usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tez pojawia mi sie Mag, a nie wychodził mi juz bardzo długo( taka sama historia była z tymi nieszczesnymi Kochankami) moze zaczne nowy etap, albo znowu pojawi sie jakis magik i sprobuje mnie oszukać:zly:

 

A może teraz to Ty będziesz jak Mag - silny, pełen wewnętrznej siły czaruś ;P

 

Co do Koła to też mam nadzieję, że i Tobie i mi zmiany na lepsze zapowiada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast prześladuje księżyc : ostatnio to jak się pytalem o coś Tarota to 3 razy go wylosowałem.

Czuje jakąs więź z tą kartą Księżyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ambere
A mnie ostatnio często wyskakuje jak Filip z konopi 4 monet. Dlatego całą zaoszczędzoną kasę dałam do banku na konto oszczędnościowe ;)

 

 

:lol: cwaniara :jezyk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak, ja tak mam . Tzn. to się zmienia okresowo, w zależności o co pytam. Np. kiedy mój związek się rozpadał ciągle wyciągałąm Śmierć.

Teraz np, kiedy pytam o swój związek ciągle wyciągam Papieżyce. I nie wiem, czy to chodzi o mnie, czy o jakąs nową kobietę w zyciu mojego partnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mi ostatnio często w różnych rozkładach, nawet tych nie dotyczących mnie wypada karta 5 mieczy, szczerze mówiąc słabo czuję tą kartę, ale zdaję sobie sprawę, że ma ona dla mnie jakieś szczególne przesłanie

 

jak myślicie, co chce mi przekazać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ostatnio często w różnych rozkładach, nawet tych nie dotyczących mnie wypada karta 5 mieczy, szczerze mówiąc słabo czuję tą kartę, ale zdaję sobie sprawę, że ma ona dla mnie jakieś szczególne przesłanie

 

jak myślicie, co chce mi przekazać :/

Moze to ostrzeżenie, że ktoś z twojego otoczenia nie jest z toba szczery, postępuje podle wobec Ciebie.

 

hmm.. tak kojarzy mi sie 7 mieczy

5 mieczy dla mnie to jakies brniecie w slepy zaulek, klopoty coraz dalej idace

 

ale kazdy ma inne skojarzenia - moze cos dopasujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej widuje Piątkę Mieczy jako pewną toksyczność środowiska, w którym Kwerend się znajduje, niekoniecznie nieprzychylności i złych intencji osób trzecich, a raczej to że towarzystwo pewnych osób nie służy naszym celom, rozwojowi czy pomyślności.

 

Tak czy inaczej mnie z reguły prześladuje Mag, nie narzekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wyjaśniło się :/

 

V mieczy była zwiastunem bardzo negatywnych wyników badań dotyczących pewnej sfery mojego życia :(

 

tylko nie rozumiem jednej rzeczy, kartą dnia, którą wylosowałam na dziś na popołudnie była 6 buław - zwycięstwo, sukces, a tu taka wiadomość (choć na wynik tych badań wypadła ta V mieczy) tylko, że nie spodziewałam się ich dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wyjaśniło się :/

 

V mieczy była zwiastunem bardzo negatywnych wyników badań dotyczących pewnej sfery mojego życia :(

 

tylko nie rozumiem jednej rzeczy, kartą dnia, którą wylosowałam na dziś na popołudnie była 6 buław - zwycięstwo, sukces, a tu taka wiadomość (choć na wynik tych badań wypadła ta V mieczy) tylko, że nie spodziewałam się ich dzisiaj

 

6 Buław oznacza także ważną wiadomość i w kartach dnia tak mi najczęściej się pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzis znajoma postawiła mi tarota.Własciwie prosiłam ja o wyciagniecie dla mnie karty na moje sprawy finansowe, bo cos ostatnio zaczeło sie troche psuc.wyciagnęła za 1 razem Asa monet, przretasowala karty i znowu to samo,po raz kolejny, czyli trzeci, znowu AS monet.Perzeszedł mnie az dreszcz.Czy wam sie takie cos kiedys zdarzyło?

A tak wogole zdaje mi sie ze nie wolno robic, nie mozna Tarota sprawdzac, albo mu sie wierzy,albo nie.Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzis znajoma postawiła mi tarota.Własciwie prosiłam ja o wyciagniecie dla mnie karty na moje sprawy finansowe, bo cos ostatnio zaczeło sie troche psuc.wyciagnęła za 1 razem Asa monet, przretasowala karty i znowu to samo,po raz kolejny, czyli trzeci, znowu AS monet.Perzeszedł mnie az dreszcz.Czy wam sie takie cos kiedys zdarzyło?

A tak wogole zdaje mi sie ze nie wolno robic, nie mozna Tarota sprawdzac, albo mu sie wierzy,albo nie.Prosze o odpowiedz.

 

pewnie spadniesz jak kot, "na cztery lapy" :)

jakos z tego wyjdziesz - obronna reka

 

zdara mi sie, ze na to samo pytanie wypada mi wciaz ta sama karta (wsrod innych) - ale nie robie wrozby raz po raz, bo to nie ma wielkiego sensu

co sie moze zmienic wciagu paru sekund/minut ?

a to czesto wtedy potrafia wypasc glupoty :)

w krotlich odstepach czasu karty moga pokazac rozne aspekty tej samej sprawy, ale jak sie to robi za czesto - to wszystko sie miesza jak w wielkim worze i trudno cos zrozumiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki serdeczne za odpowiedz.

Wogole , to czytałam znaczenie tej karty bardzo dokładnie, jest też mowa o jakims darze losu, czy wygranej na loterii.Odkąd pamietam, czy to astrolog, tarocista, czy numerolog, mowili mi o jakims bardzo duzym spadku.Moze to o to tez chodzi, jak pytam o sprawy finansowe?Nie wiem.Nikt nie potrafi mi tylko udzielic odpowiedzi, kiedy to sie stanie, sa bardzo zroznicowane odpowiedzi.Dzieki jeszcze raz za zainteresowanie, pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Od jakiegos czasu (odkad mam prawdziwe karty) wyskakuje mi podczas tasowania As Pucharów ...

w różnych pytaniach najczęsciej jak chce aby odpowiedz byla szybka i wróżba krótka( 1 karta)

w pytaniu czy coś sie zacznie dziać ...wypada As Pucharów ---> raczej wyskakuje jak z katapulty

dziś jako karta dnia ...to samo wyskoczyła i aż sie uśmiechnęłam -->> bo jakoś wyjątkowo mam sentyment do tej karty

...i jeszcze wiele razy podobna sytuacja

 

Czy ktoś ze swojego doświadczenia powie mi co to może oznaczac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu (odkad mam prawdziwe karty) wyskakuje mi podczas tasowania As Pucharów ...

 

Spróbowałabym się zastanowić nad swoimi uczuciami. Pierwsze skojarzenie to takie, że bije w Tobie źródełko miłości, którą chciałabyś obdarzyć drugiego człowieka, że jesteś na to przygotowana i jest to dla Ciebie w ostatnim czasie priorytetem.

Twoje emocje się prawdopodobnie pokazują i Twoje pragnienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Od jakiegos czasu (odkad mam prawdziwe karty) wyskakuje mi podczas tasowania As Pucharów ...

w różnych pytaniach najczęsciej jak chce aby odpowiedz byla szybka i wróżba krótka( 1 karta)

w pytaniu czy coś sie zacznie dziać ...wypada As Pucharów ---> raczej wyskakuje jak z katapulty

dziś jako karta dnia ...to samo wyskoczyła i aż sie uśmiechnęłam -->> bo jakoś wyjątkowo mam sentyment do tej karty

...i jeszcze wiele razy podobna sytuacja

 

Czy ktoś ze swojego doświadczenia powie mi co to może oznaczac??

 

Moja droga..Zależy jeszcze czy ta karta wyskakuje ci tylko, kiedy pytasz o wlasne sprawy,czy równiez wtedy kiedy rozkladasz karty dla innych.

Jezeli to pierwsze,to znaczy,ze w tym momencie sprawy sercowe sa dla ciebie najwazniejsze,albo ze na nich powinnas sie skoncentrowac. As pucharów czesto zapowiada nowa milosc i mi czesto kojarzy sie z szansa. Moze nie dostrzegasz czegos albo kogos,a powinnas?;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałabym się zastanowić nad swoimi uczuciami. Pierwsze skojarzenie to takie, że bije w Tobie źródełko miłości, którą chciałabyś obdarzyć drugiego człowieka, że jesteś na to przygotowana i jest to dla Ciebie w ostatnim czasie priorytetem.

Twoje emocje się prawdopodobnie pokazują i Twoje pragnienia:)

 

hmmm... o tym to ja nie pomyślałam :D

 

dziękuję:*:*:*:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga..Zależy jeszcze czy ta karta wyskakuje ci tylko, kiedy pytasz o wlasne sprawy,czy równiez wtedy kiedy rozkladasz karty dla innych.

Jezeli to pierwsze,to znaczy,ze w tym momencie sprawy sercowe sa dla ciebie najwazniejsze,albo ze na nich powinnas sie skoncentrowac. As pucharów czesto zapowiada nowa milosc i mi czesto kojarzy sie z szansa. Moze nie dostrzegasz czegos albo kogos,a powinnas?;>

 

Wyskakujący As Pucharów pojawiał sie w moich pytaniach-osobistych.... Kiedys już słyszałam że powinnam się rozejrzeć w okół siebie bo czegoś /kogoś nie zauważam...

 

Dziękuje czarna :*:*:* Widac ten As po raz kolejny chciał mi na coś zwrócić uwagę :usmiech:

Jeśli coś / ktoś sie pojawi - a czego zupełnie nie zauważałam dam znać

 

:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Słuchajcie, ciągłe i ciągle Paź Buław- kiedy pytam o siebie...i kiedy tasuje, żeby były dobrze potasowane to wtedy też, kiedy przekłądam też...

Już zwątpiłam, macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no - wdzieczna (subtelna) flirciara... tearz masz to w glowie chyba, choc moze jeszcze sie nie dzieje

takie zmyslne, finezyjne pogaduszki ;)

brak ci tego w obecnej relacji

w rozkladzie na pana chyba tez Ci wyszlo, a moze zle pamietam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no - wdzieczna (subtelna) flirciara... tearz masz to w glowie chyba, choc moze jeszcze sie nie dzieje

takie zmyslne, finezyjne pogaduszki ;)

w rozkladzie na pana chyba tez Ci wyszlo, a moze zle pamietam...

Dzięki Bagheerka..

to prawda, tam też wyszło..

już zwątpiłam, czy to o jakąś osobę chodzi czy może mam komuś jakąś wiadomość przekazać..a tu spostzregawcza koleżanka mnie podsumowała ;)

Jeszcze raz dzięki, bo pod tym kątem to nie spojrzałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ciekawa sprawa, karta ktorą bardzo czesto losujemy z talii, nie powinno sie jej ignorowac, tarot chce nam cos przekazac, jakas wazna informacje wlasnie za pomoca konkretnej karty. Mialam cos podobnego wiele razy w zyciu. Pamietam jak pewna karte losowalam non stop, przez okres okolo dwoch lat z arkanow wielkich - informowala o powaznych zmianach w moim zyciu, ktore nadeszly. Pozdrawiam cieplo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Madeliine

Gdy rozkładam karty koleżance na uczucia wobec mężczyzny, gdy pyta o jego uczucia wobec niej zawsze w rozkładzie jest KAPŁAN (V). Mężczyzna ten jest muzułmaninem i mieszka za granicą. Myślicie, że to ma jakiś wpływ? Nie mam już pojęcia jak czytać tą kartę. Ostatnio pojawiła sie z kartą V Buław.

Można powiedzieć, że to moja upierdliwa karta gdy rozkładam karty właśnie tej dziewczynie.

Proszę napiszcie co o tym myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tym co napisałaś, to uczucia te zmieniają się często i dlatego często ta twoja koleżanka pyta o swoje uczucia wobec mężczyzny. Karta Kapłan dla mnie sugeruje przynależność do jakiegoś systemu, instytucji, religii. To system poglądów i tradycji obowiązujących grupę ludzi. Każdy z nas wyrasta i rozwija się w jakiejś kulturze i tam uczymy się życia z innymi. Karta reprezentuje takie oficjalne uczenie się, specjalnie w grupach, a sam Kapłan jest kimś kto interpretuje tajemną wiedzę. Jego zadaniem jest przywieść niewtajemniczonych do swojego kościoła, aby oni podjęli się wyznaczonych sobie ról. Każde środowisko czy religia podkreśla inność swojego systemu poglądów - fakty, zasady, procedury i rytuały. Członkowie są nagradzani za przestrzeganie reguł i zwyczajów. One właśnie rozwijają tożsamość grupy. Karta Kapłan jest jedną z trzech kart które skupiają się na grupie - oprócz 3 Kielichów i 3 Denarów.

Ja widzę, że twoja koleżnka nie zdaje sobie sprawy z fundamentalnych różnic kulturowych i zadaje ciągle pytania o uczucia. Karty sugerują aby uświadomiła sobie dobrze wszystko co napisałem powyżej. Niebezpieczeństwo które ją czeka to sprzeczki wynikające z braku wiedzy na temat nieznanego sobie świata w który chce wkroczyć.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mnie też dziad przesladuje, bez jaj xD Ale jeszcze mnie nęka 10 mieczy, pewnie dlatego, że bardzo jej nie lubię, a przyciąga się negatywne wibracje negatywnym myśleniem xD Jak podchodzę na luzie do wróżby to jest okej, a jak tylko sprawa jest ważna, to się spinam i zaraz dzień dobry, 10 mieczyków xD Oczyść karty i spróbuj nie myśleć o wiszącym typku, bo go będziesz przyciągać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam,

 

Ostatnio też uczepiła się mnie pewna karta w pytaniu o pewnego pana. Jest to 7 mieczy. Rozumiem, że ta karta jest negatywna jeżeli chodzi o relacje/uczucia. Natomiast mam problem z interpretacją bo obok wyskakują mi karty pozytywne. W pytaniu o obopólną miłość wypadła 2 pucharów. Jak mam rozumieć taki kontrast?

 

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ostatnio też uczepiła się mnie pewna karta w pytaniu o pewnego pana. Jest to 7 mieczy. Rozumiem, że ta karta jest negatywna jeżeli chodzi o relacje/uczucia. Natomiast mam problem z interpretacją bo obok wyskakują mi karty pozytywne. W pytaniu o obopólną miłość wypadła 2 pucharów. Jak mam rozumieć taki kontrast?

 

Z góry dziękuję :)

Najprawdopodobniej ma ochotę na spotkanie na osobności, ale tego typu uczucia może mieć także dla kogoś innego. Podłożem tych dwóch kielichów może być jakaś interesowność, korzyści uboczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...